Oferta najmu (dzierżawa / wypożyczanie) sprzętu
drukarki i urządzenia wielofunkcyjne

najem

Wypożyczanie drukarek. To proste!

Drukujesz codziennie. Oczekujesz bezawaryjności sprzętu i stałej, najwyższej jakości wydruków, kserokopii i skanów dokumentów. Dostarczymy nasz własny sprzęt od Lexmark i Sharp, zadbamy o jego eksploatację i utrzymanie w ciągłej gotowości (stosujemy tylko oryginalne części i tonery). W ciągu kilku godzin możesz mieć dopasowany do swoich potrzeb sprzęt drukujący lub wielofunkcyjny – wystarczy Twój jeden telefon. Ty skupiasz się na swoim biznesie, a my dbamy o wydruki. Zamiast kupować wypożyczasz !

Nasza oferta powitalna

Wybierz drukarkę lub urządzenie wielofunkcyjne. Zamierzasz drukować w czerni, czy kolorze ? Skorzystaj z oferty powitalnej:

• drukarka – 6 miesięcy bez opłat wypożyczenia – w tym czasie płacisz tylko za wydruki (przeciętne biuro w Polsce drukuje za nie więcej niż 60 PLN netto miesięcznie) !

• urządzenie wielofunkcyjne (druk, kopia, skan, fax) – 3 miesiące bez opłat wypożyczenia – płacisz tylko za wydruki (przeciętne biuro w Polsce użytkuje sprzęt wielofunkcyjny za nie więcej niż 70 PLN netto miesięcznie) !


Czas reakcji serwisu - 2h --- Tonery dostarczamy przed ich wyczerpaniem --- Zamiana sprzętu na życzenie klienta --- Abonament miesięczny

Zobacz nasze promocje
tower

Wypożyczanie drukarek. To proste!

Kilkanaście osób w naszym serwisie jest zawsze w pełnej gotowości do zapewnienia ciągłości pracy urządzeń u Klientów, a nasze 22 letnie doświadczenie pozwala zaproponować najskuteczniejsze i optymalne rozwiązania w zakresie druku biurowego.

W województwie kujawsko-pomorskim zaufało nam już ponad 2000 firm i urzędów - drukujących łącznie ponad 3 500 000 (trzy i pół miliona) stron miesięcznie. Gdyby arkusze papieru ułożyć na sobie to osiągną wysokość wieży Eiffla.

Zapytaj o więcej !

 • Joanna Manager działu sprzedaży i rozwiązań

  Doświadczenie robi swoje ! Prowadzę dział sprzedaży tak by Klient był w centrum zdarzeń.

 • MichałPełnomocnik zarządu ds. sprzedaży

  Sprawdźmy razem, ile Twoja firma może zyskać dzięki profesjonalnym rozwiązaniom. Czy Ty też chcesz odzyskać czas? Nasi Partnerzy Biznesowi, szczególnie to cenią!

 • Sandra Pełnomocnik zarządu ds. sprzedaży

  A gdyby tak podejść inaczej do tematu drukarek ? Wnikliwe badanie potrzeb daje tylko jeden rezultat - Twój sukces przy udziale mojej oferty i doświadczenia.

 • Magdalena Koordynator Działu Handlowego

  Odpowiadam za realizację wszelkich formalnych kwestii umowy, terminy i wszelkie szczegóły odnośnie umowy to moja domena! Chętnie wytłumaczę, podpowiem

Wspieramy firmy i urzędy
w zakresie informatyki.

Zadowolonych
Klientów
Stron drukują
Klienci miesięcznie
Komputerów
pod opieką
Wypitych
Filiżanek Kawy

Nasi Partnerzy