logo
najem

Prawdopodobnie
najlepsza oferta wynajmu.
I prosta!

Precyzyjnie dobrana do Twoich potrzeb. Maximum jakości i minimum formalności to niepodważalne jej atuty, które doceniły setki firm i urzędów w regionie.
Niezawodność światowych liderów Lexmark i Sharp usprawni biuro - skonfigurujemy je i zadbamy o bezpieczeństwo dokumentów.

Największy salon handlowy w regionie jest wyposażony w całą linię urządzeń więc przyjdź i zobacz z jakiej oferty skorzystały setki regionalnych firm i urzędów.

Propozycje dla Ciebie !

Nasze artykuły: Zakup czy najem drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego? Przeczytaj ...
Czy wiesz, że: Najem nowego urządzenia to już 1pln za miesiąc? Zapytaj nas ...
i

Nasi Klienci Są zadowoleni!

... bo podchodzimy indywidualnie do ich potrzeb i zawsze je realizujemy. Najszersza oferta drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych do biur, najszybciej reagujący serwis - gwarantują sukces Klienta, a wszystko w najatrakcyjniejszych cenach !

Dlatego nasi Klienci drukują tak dużo, bo łącznie już ponad 4 000 000 (cztery miliony) stron miesięcznie. Gdyby te arkusze papieru ułożyć na sobie to osiągną wysokość wyższą niż wieża Eiffla.

tower

Propozycje dla małych i średnich biur !

Najedź by zatrzymać.
tower

Dlaczego My?

Ponieważ podchodzimy analitycznie, by poznać Twoje potrzeby, działamy skutecznie, by je zrealizować i doradzamy na każdym etapie współpracy.

Ponad dwudziestoosobowy zespół profesjonalistów, realizujący największe jak i małe dostawy i serwis sprzętu w regionie. Od wielu lat posiadamy certyfikację ISO 9001:2015, oraz Przedsiębiorstwo FAIR PLAY co jest dla nas dumą i sukcesem!

Zapytaj o więcej !

 • Joanna Manager działu sprzedaży i rozwiązań

  Doświadczenie robi swoje ! Prowadzę dział sprzedaży tak by Klient był w centrum zdarzeń.

 • MichałPełnomocnik zarządu ds. sprzedaży

  Sprawdźmy razem, ile Twoja firma może zyskać dzięki profesjonalnym rozwiązaniom. Czy Ty też chcesz odzyskać czas? Nasi Partnerzy Biznesowi, szczególnie to cenią!

 • Sandra Pełnomocnik zarządu ds. sprzedaży

  A gdyby tak podejść inaczej do tematu drukarek ? Wnikliwe badanie potrzeb daje tylko jeden rezultat - Twój sukces przy udziale mojej oferty i doświadczenia.

 • Magdalena Koordynator Działu Handlowego

  Odpowiadam za realizację wszelkich formalnych kwestii umowy, terminy i wszelkie szczegóły odnośnie umowy to moja domena! Chętnie wytłumaczę, podpowiem

Wspieramy firmy i urzędy
w zakresie informatyki.

Zadowolonych
Klientów
Stron drukują
Klienci miesięcznie
Urządzeń
pod opieką
Wypitych
Filiżanek Kawy

Nasi Partnerzy