logo

Dzierżawa / najem / wypożyczanie

najem

Dzierżawa drukarek. To proste!

Drukujesz codziennie. Oczekujesz zapewne bezawaryjności sprzętu i wysokiej jakości wydruków, kserokopii i skanów dokumentów.
Niezawodne urządzenia Lexmark i Sharp dostosujemy do Twoich potrzeb, skonfigurujemy i zadbamy o bezproblemowe użytkowanie.

Posiadamy największy salon handlowy w regionie i obsługujemy wiele regionalnych firm i urzędów. Ty skupiasz się na swoim biznesie, a my dbamy o wydruki.

tower

Nasi Klienci Są zadowoleni!

Kilkanaście osób w naszym serwisie jest zawsze w pełnej gotowości do zapewnienia ciągłości pracy urządzeń u Klientów, a 22 letnie doświadczenie pozwala zaproponować najskuteczniejsze i optymalne rozwiązania w zakresie druku biurowego.

W województwie kujawsko-pomorskim zaufało nam już ponad 2000 firm i urzędów - drukujących łącznie ponad 3 500 000 (trzy i pół miliona) stron miesięcznie. Gdyby arkusze papieru ułożyć na sobie to osiągną wysokość wieży Eiffla.

Zapytaj o więcej !

 • Joanna Manager działu sprzedaży i rozwiązań

  Doświadczenie robi swoje ! Prowadzę dział sprzedaży tak by Klient był w centrum zdarzeń.

 • MichałPełnomocnik zarządu ds. sprzedaży

  Sprawdźmy razem, ile Twoja firma może zyskać dzięki profesjonalnym rozwiązaniom. Czy Ty też chcesz odzyskać czas? Nasi Partnerzy Biznesowi, szczególnie to cenią!

 • Sandra Pełnomocnik zarządu ds. sprzedaży

  A gdyby tak podejść inaczej do tematu drukarek ? Wnikliwe badanie potrzeb daje tylko jeden rezultat - Twój sukces przy udziale mojej oferty i doświadczenia.

 • Magdalena Koordynator Działu Handlowego

  Odpowiadam za realizację wszelkich formalnych kwestii umowy, terminy i wszelkie szczegóły odnośnie umowy to moja domena! Chętnie wytłumaczę, podpowiem

Wspieramy firmy i urzędy
w zakresie informatyki.

Zadowolonych
Klientów
Stron drukują
Klienci miesięcznie
Urządzeń
pod opieką
Wypitych
Filiżanek Kawy

Nasi Partnerzy