Lexmark XC4150

Producent: Stan:
Lexmark XC4150 gwarantuje wysoką jakość wydruku i skanowania. Posiada możliwości i trwałość urządzenia wielofunkcyjnego dla grup roboczych a jednocześnie jest łatwe w  obsłudze jak osobiste urządzenie drukujące. Lexmark XC4150 posiada  zabezpieczenia klasy korporacyjnej oraz integrację z inteligentnym ekosystemem urządzeń wielofunkcyjnych Lexmarka. Niezastąpione urządzenie zamknięte  w prostej, kompaktowej i funkcjonalnej obudowie.

Większa wydajność niż XC4140, wbudowany OCR skanujący do plików .doc i przeszukiwalnych plików pdf to jego atuty.

 

 

W ofercie  już od 149 zł netto/msc.

Mała ilość na stanie

Dla średnich i dużych grup roboczych
Bonusy
Wielostanowiskowa
48 miesięcy gwarancji

×

  Otrzymaj ofertę na wybrane urządzenie


  Wyślij wiadomość lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Nasz numer telefonu: (+48) 52 3461306.

  Opis

  Opis produktu

  Opracowane z myślą o przedsiębiorstwach kolorowe urządzenie wielofunkcyjne Lexmark XC4150. Wspaniałe kolory w niedrogim, kompaktowym urządzeniu. Dużym atutem jest wbudowany dysk twardy dający możliwość szybszego przetwarzania dużej ilości wydruków oraz OCR, czyli funkcja skanowania dokumentów do edytowalnego pliku .doc i przeszukiwalnego pliku .pdf.

  Wysoka produktywność nawet dla dużych zadań  drukowania w kolorze dzięki szybkości drukowania do 47 stron na minutę. Wydruk pierwszej strony w zaledwie 5 sekund. Błyskawiczne przetwarzanie złożonych zadań wydruku  dużych fotografii i grafiki  wysokiej rozdzielczości. Urządzenie posiada  przechylany ekran umożliwiający obsługę interfejsu osobom o każdym wzroście. Standardowe gniazdo słuchawkowe oraz funkcje potwierdzeń głosowych ułatwiają obsługę urządzenia użytkownikom z upośledzeniem wzroku. 

  Bezpośrednie drukowanie plików pakietu Microsoft Office oraz innych rodzajów plików i obrazów z napędów flash. Wysokowydajny toner zapewnia stałą, niezwykłą jakość obrazu, długotrwałą niezawodność systemu oraz wyjątkową zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju. Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi.

   

  TANIA EKSPLOATACJA

  Domeną urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek Lexmark, a szczególnie oferowanych tutaj modeli dedykowanych dla firm jest bardzo tania eksploatacja. Jest tak bardzo opłacalna, że nie warto stosować zamienników, czy regeneracji. Zapytaj nas o ceny tonerów dla firm.

  LEXMARK JEST EKO

  W cenie oferujemy program zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych Lexmarka (LCCP) i program zbierania zużytych urządzeń Lexmarka (LECP) minimalizują zużycie odpadów i wspierają recykling.

  LEXMARK JEST BEZPIECZNY

  Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi.

  Dane techniczne

  Prędkość druku mono: 47 str./min./kolor: 47 str./min.
  Obsługiwane formaty A4, A5, A6, koperty
  Rozdzielczość 1200 x 1200 dpi
  Złącza USB, LAN
  Wydajność miesięczna Do 20 000 stron / msc.
  Podajniki papieru Dwa: 550+ 100 arkuszy
  Pojemność papieru standardowa 650 arkuszy
  Pojemność papieru z opcjami 2300 arkuszy
  Pamięć standardowa/max 2048 MB / 4096 MB
  Twardy dysk Wbudowany
  Inne OCR, dysk HDD, automatyczny duplex,
  Możliwe opcje Kaseta na  550 arkuszy, WiFi,  szafka
  Gwarancja 12 miesięcy + 36 miesięcy*

  Do pobrania

  Opinie

  Na razie nie ma opinii o produkcie.

  Napisz pierwszą opinię o „Lexmark XC4150”

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.