Lexmark XC4150

(1 opinia klienta)

Producent: Stan:
Lexmark XC4150 gwarantuje wysoką jakość wydruku i skanowania. Posiada możliwości i trwałość urządzenia wielofunkcyjnego dla grup roboczych a jednocześnie jest łatwe w  obsłudze jak osobiste urządzenie drukujące. Lexmark XC4150 posiada  zabezpieczenia klasy korporacyjnej oraz integrację z inteligentnym ekosystemem urządzeń wielofunkcyjnych Lexmarka. Niezastąpione urządzenie zamknięte  w prostej, kompaktowej i funkcjonalnej obudowie.

Większa wydajność niż XC4140, wbudowany OCR skanujący do plików .doc i przeszukiwalnych plików pdf to jego atuty.

Najtaniej w OFERCIE POWITALNEJ – sprawdź teraz!

 

 

W ofercie już od
142 zł netto/msc.

 

Niedostępne

Dla małych i średnich biur
Bonusy
Średnie, duże nakłady
48 miesięcy gwarancji

×

  Otrzymaj ofertę na wybrane urządzenie


  Wyślij wiadomość lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Nasz numer telefonu: (+48) 52 3461306.

  Opis

  Opis produktu

  Opracowane z myślą o przedsiębiorstwach kolorowe urządzenie wielofunkcyjne Lexmark XC4150. Wspaniałe kolory w niedrogim, kompaktowym urządzeniu. Dużym atutem jest wbudowany dysk twardy dający możliwość szybszego przetwarzania dużej ilości wydruków oraz OCR, czyli funkcja skanowania dokumentów do edytowalnego pliku .doc i przeszukiwalnego pliku .pdf.

  Wysoka produktywność nawet dla dużych zadań  drukowania w kolorze dzięki szybkości drukowania do 47 stron na minutę. Wydruk pierwszej strony w zaledwie 5 sekund. Błyskawiczne przetwarzanie złożonych zadań wydruku  dużych fotografii i grafiki  wysokiej rozdzielczości. Urządzenie posiada  przechylany ekran umożliwiający obsługę interfejsu osobom o każdym wzroście. Standardowe gniazdo słuchawkowe oraz funkcje potwierdzeń głosowych ułatwiają obsługę urządzenia użytkownikom z upośledzeniem wzroku. 

  Bezpośrednie drukowanie plików pakietu Microsoft Office oraz innych rodzajów plików i obrazów z napędów flash. Wysokowydajny toner zapewnia stałą, niezwykłą jakość obrazu, długotrwałą niezawodność systemu oraz wyjątkową zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju. Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi.

  Image

  BARDZO TANIA EKSPLOATACJA

  Stosowanie tonerów oryginalnych Lexmark w tym modelu jest tak bardzo opłacalne, że nie warto stosować zamienników, czy regeneracji. Zapytaj nas o ceny tonerów dla firm i zyskaj specjalne rabaty nawet do 50%.

  Image

  GWARANCJA 48 miesięcy +

  Urządzenie posiada 48 miesięcy gwarancji, gdzie usługi są realizowane w miejscu eksploatacji lub w centrum serwisu naszej firmy w ciągu 48h, lub następnego dnia roboczego. Potrzebujesz dodatkowej gwarancji? Daj znać rozszerzymy ją dla Ciebie.

  Image

  BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

  Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi.

  Image

  EKOLOGIA NA KAŻDYM ETAPIE

  W cenie oferujemy program zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych Lexmarka (LCCP) i program zbierania zużytych urządzeń Lexmarka (LECP), które minimalizują ilość odpadów i wspierają recykling.

  Image

  AKTUALNE BONUSY

  Urządzenie dostępne w ramach oferty powitalnej oraz w abonamencie z darmowym pakietem wydruków - zapraszamy do kontaktu. Najlepsze rabaty otrzymasz w naszym salonie!

  Dane techniczne

  Prędkość druku czarny: 47 str./min. / kolorowy: 47 str./min.
  Funkcje główne drukowanie, kopiowanie, skanowanie, fax
  Rodzaj druku laserowy
  Kolor drukowania kolorowy i czarny
  Obsługiwane formaty A4, A5, A6, koperty
  Panel użytkownika kolorowy, dotykowy, 7 cali
  Rozdzielczość 1200 x 1200 dpi
  Złącza USB, sieć LAN 10/100/1000, pendrive
  Wydajność miesięczna do 15 000 stron
  Podajniki papieru dwa: 550 + 100 arkuszy
  Pojemność papieru z opcjami 2300 arkuszy
  Pamięć standardowa/max 2048 MB / 4096 MB
  Twardy dysk standardowo w urządzeniu
  Tonery startowe na 7 000 stron każdy
  Tonery czarny na 20 000, kolorowe na 13 000 stron każdy
  Inne automatyczny druk dwustronny – duplex, podajnik kopert, OCR
  Możliwe opcje podajniki papieru na 550 arkuszy, WIFI,  NFC, regulowany stojak, szafka/podstawa
  Gwarancja 48 miesięcy

  Karta produktu

  1 opinia dla Lexmark XC4150

  1. Janek Malik

   Świetne urządzenie wielofunkcyjne do każdego biura. Niesamowita jakość wydruki i skanowania, precyzyjne odzwierciedlenie rzeczywistych kolorów. Polecam każdemu! 🙂

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.