logo
team

Jesteśmy Twoim wsparciem

Realizujemy kompleksowy serwis sprzętu w Twoim biurze poczynając od drukarek laserowych, urządzeń wielofunkcyjnych, kserokopiarek i cały sprzęt informatyczny !

Czy Twój tani serwis sprzyja potrzebom i rozwiązuje problemy ? A może wcale nie jest tani! Może okaże się, że nasze usługi mimo, że nieco droższe realizują Twoje potrzeby, a dodatkowo służą doradztwem i wsparciem ?

idea

Dowiedz się o nas więcej, o największym serwisie w województwie realizującym usługi na najwyższym poziomie, zarządzanym przez profesjonalistów bazujących na dedykowanym dna nas oprogramowaniu!!

db

Dorota - Service Field Manager

12 lat zarządzania największym serwisem drukareki i urządzeń wielofunkcyjnych w regionie

"
Czasami nowy Klient zlecając naprawę swojego urządzenia mówi mi, że mamy drogie usługi. Wtedy proponuję usługę bez kosztów, ale mam warunek, by po wykonanej usłudze sam podjął decyzję czy warto wydać nieco więcej i dostać więcej!
Tacy Klienci zawsze sami proponowali wystawienie faktury za wykonaną usługę i zostali z nami do dziś!
"

organization

Opieramy się na 22-letnim doświadczeniu firmy, pracownikach o bardzo bogatych kompetencjach, instruktorach serwisu oraz certyfikatach autoryzacyjnych. Naszą domeną jest realizacja usług w ramach certyfikatów: ISO 9001:2015 oraz FAIR PLAY.

Największy zespół specjalistów w dziedzienie biurowych urządzeń drukujących w regionie ma wspólny cel: kompleksowe, profesjonalne i co najważniejsze uczciwe wsparcie Klientów. Dwie kobiety koordynują nasze działania dzięki czemu osiągnęliśmy najwyższy poziom sumienności, terminowości i odpowiedzialności za nasze usługi! Nigdy nie byliśmy tanim serwisem, a jednak w zakresie serwisu mamy najprawdopodobniej największy udział w lokalnym rynku - wydaje się niemożliwe? A jednak ! Jesteśmy przekonani, że jakość zawsze obroni się sama, a nie uzyskasz jej niską ceną! Sprawdź nas raz, zostaniesz...

Serwis w liczbach

10 techników/informatyków, dziennie obsługuje 4-6 zleceń. To często 60 zleceń dziennie nie tylko w naszym województwie kujawsko-pomorskim. Wszystkie usługi są umówione na konkretne terminy, ale zawsze mamy zapas na nagłe interwencje. By sprostać terminowo część usług realizujemy zdalnie by w jeszcze krótszym czasie sfinalizować naprawę. Ciekawostką jest, ze urządzenia Lexmark są serwisowane zwykle w 30% krótszym czasie niż innych marek co wynika z modułowej ich budowy.

Autoryzacja Lexmark i Sharp

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w zakresie tych marek, bezpośredni dostęp do materiałów eksploatacyjnych i części co przekłada się na ultra niskie ceny. Sukcesywnie szkolimy się w ich centrach serwisowych i w ramach webinarium. Stosujemy dedykowane narzędzia i oprogramowanie do napraw.

Zespół serwisu - 14 osób

Czas reakcji - 30 minut

Nasze certyfikaty - ISO 9001:2015, Lexmark, Sharp

Potencjał zaplecza - 560m2, spejalistyczny sprzęt i pojazdy

Skontaktuj się - zleć serwis

Potrzebujesz jak najszybszej interwencji naszego technika? Nie ma nikogo w naszej firmie? Zachęcamy do wypełnienia zlecenia serwisu o każdej porze dnia i nocy. Im więcej informacji, tym szybsza będzie nasza usługa - wypełnienie zajmie kilkanaście sekund, a my zajmiemy się resztą!

Nasi Partnerzy