logo
team

Zaangażowani specjaliści

Drukarki, kserokopiarki i urządzenia wielofunkcyjne serwisujemy od 22 lat. Usługi realizujemy w Twoim biurze lub w naszym centrum serwisu w Bydgoszczy.
Zapewniamy również dodatkowe usługi informatyczne!

Rozwiążemy każdy problem, bo w naszym zespole są instruktorzy serwisu i technicy z długoletnim stażem, a czy Twój tani serwis sprzyja potrzebom i rozwiązuje problemy ? A może wcale nie jest tani!
Przed naprawą zawsze określimy Tobie koszty, po naprawie otrzymasz gwarancję!

Dowiedz się o nas więcej, o największym serwisie dla firm i urzędów w województwie kujawsko-pomorskim realizującym usługi o najwyższych standardach w najlepszych cenach!!

Posiadamy certyfikaty świadczące o jakości i uczciwości: ISO 9001:2015 oraz Przedsiębiorstwo FAIR PLAY. Ważne są nasze autoryzacje serwisu Lexmark oraz Sharp, choć serwisujemy wszystkie marki.

idea
Zleć serwis: Drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, kserokopiarki
db

Dorota - Service Field Manager

12 lat zarządzania największym serwisem drukareki i urządzeń wielofunkcyjnych w regionie

"
Czasami nowy Klient zlecając naprawę swojego urządzenia mówi mi, że mamy drogie usługi. Wtedy proponuję usługę bez kosztów, ale mam warunek, by po wykonanej usłudze sam podjął decyzję czy warto wydać nieco więcej i dostać więcej!
Tacy Klienci zawsze sami proponowali wystawienie faktury za wykonaną usługę i zostali z nami do dziś!
"

db

Serwis w liczbach

- 10 techników/informatyków
- zasięg: województwo kujawsko-pomorskie i oddziały naszych Klientów w Polsce i Europie
- skuteczność: nawet 60 interwencji dziennie u Klientów, w centrum serwisu oraz zdalnie
- terminowość: 96%
- czas reakcji: od 10 minut
- powierzchnia centrum serwisu: 250m2
- ciekawostki: urządzenia Lexmark są serwisowane zwykle w 30% krótszym czasie niż innych marek co wynika z modułowej ich budowy.

Skontaktuj się - zleć serwis

Potrzebujesz jak najszybszej interwencji naszego technika? Nie ma nikogo w naszej firmie? Zachęcamy do wypełnienia zlecenia serwisu o każdej porze dnia i nocy. Im więcej informacji, tym szybsza będzie nasza usługa - wypełnienie zajmie kilkanaście sekund, a my zajmiemy się resztą!

Znajdź Nas