Wspieramy innych

main

Wspieramy Innych

Jesteśmy otwarci na wspieranie innych. Szczególnie pomagamy klubom sportowym, niepołnosprawnym, ośrodkom katolickim. Jesteśmy przekonani, że taka postawa powinna cechować każdego człowieka, a firmę w szczególności.

kkp

KKP BYDGOSZCZ

Te panie robią furorę wśród klubów sportowych naszego miasta. W 2019 walczą o wejście do ekstraligi i póki co są na pierwszym miejscu I ligi piłki nożnej kobiet. Nasze logo prezentowane jest na ich koszulkach od tego sezonu.

azs

AZS UKW BYDGOSZCZ

Ligowa sekcja piłki ręcznej mężczyzn klubu AZS UKW Bydgoszcz z siedzibą w Bydgoszczy. Założony w 2007 roku wskutek wieloletnich planów o stworzeniu w mieście, drużyny piłki ręcznej.

ZSK

Zespół Szkół Katolickich

Ich misja zdeterminowana jest przede wszystkim wolą i życzeniem rodziców oczekujących katolickiego wychowania dzieci. Takie wychowanie dąży do wszechstronnego rozwoju ucznia w zakresie moralnym, intelektualnym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym.

seminarium

Wyższe Seminarium Duchowne w Bydgoszczy

Swoim wsparciem otaczamy alumnów Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Bydgoskiej. Liczymy, że nasze wsparcie choć trochę ułątwi im kształtowanie się do przyszłej pracy i posługi duszpasterskiej.