Silny, solidny i uczciwy partner dla firm

Jest nas niemal trzydziestu i stanowimy doświadczony zespół skupiony na jak najlepszej obsłudze Klientów. Od 1998 specjalizujemy się w dostarczaniu sprzętu informatycznego, w szczególności  urządzeń wielofunkcyjnych, kserokopiarek, drukarek, komputerów, sieci, niszczarek, wszelkich materiałów eksploatacyjnych, oprogramowania, stron www i kompleksowego serwisu.

Dziś po 25 latach jesteśmy jednym z liderów branży IT w Polsce. Od 2015 w ramach naszej własnej marki Entelli Software tworzymy nowoczesne oprogramowanie dla firm wspierające zarządzanie informacją, dokumentami, sprawami, serwisem, archiwami i co najważniejsze komunikacją w firmach i urzędach.

Od 2023 działamy w nowo wybudowanej i zarazem nowoczesnej siedzibie z większą przestrzenia handlową, serwisową i magazynową oraz laboratorium testowo-wdrożeniowym.

Nasze certyfikaty: ISO i FAIR PLAY

Posiadając certyfikat Przedsiębiorstwo FAIR PLAY i będąc ambasadorem przedsiębiorstw FAIR PLAY z zaangażowaniem i pasją realizujemy potrzeby Klientów w branży informatycznej dopasowując je najlepiej do ich potrzeb. Z kolei certyfikat i polityka jakości ISO 9001:2015 wspiera nas w jak najlepszej realizacji zarówno procesu sprzedaży i serwisu.
Wzajemne zaufanie jest dla nas kluczowe.

Certyfikat ISO 9001:2015
Przedsiębiorstwo FAIR PLAY
Certyfikat IQNet
Złoty certyfikat LEXMARK
Srebrny certyfikat Partner SHARP

Nasza wizja

Być przyjazną firmą wspierającą systemy komunikacji cyfrowej i papierowej naszych Klientów.


Nasze cele

Osiąganie wspólnych sukcesów z naszymi Klientami poprzez rozwijanie w ich biurach nowoczesnych systemów komunikacji zarówno cyfrowej jak i papierowej, bazując na najwyższej jakości sprzęcie i własnej produkcji oprogramowaniu.


Pozycja rynkowa

Jesteśmy jednym z głównych dystrybutorów rozwiązań informatycznych dla biznesu w Polsce. Zdobywamy prestiżowe certyfikaty i pracujemy z topowymi markami. Swoje działania opieramy na outsourcingu, który według badań jest najbardziej oczekiwaną formą wsparcia informatycznego biznesu. W ramach naszych autoryzacji osiągamy najwyższe wyniki w Polsce.


0
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0
STRON DRUKUJĄ MIESIĘCZNIE KLIENCI
0
URZĄDZEŃ POD OPIEKĄ SERWISU
0
WYPITYCH FILIŻANEK KAWY Z KLIENTAMI

Partnerska współpraca

Firma Biuromax-Balcer od początku swojej działalności opierała się na sprawdzonych markach. Dziś pracujemy w ramach unikalnej autoryzacji GOLD BSD Lexmark - lidera biznesowych rozwiązań klasy premium. Cieszymy się dużym zaufaniem tego producenta i niejednokrotnie jesteśmy przez niego delegowani do wspólnej realizacji dostaw i umów.

Zapewnienie Państwu możliwości pozyskania sprzętu najlepszych światowych producentów takich jak Lexmark, Sharp, Dell, Mikrotik jest dla nas kluczowe. Oferta oparta na sprawdzonych partnerach gwarantuje wysoki komfort użytkowania dzięki niezawodności co w obecnych czasach jest kluczowe. Ważne jest również wsparcie autoryzowanego serwisu i tu również służymy pomocą w zakresie tych producentów. Każdy klient znajdzie u nas odpowiednie dla siebie rozwiązanie poczynając od urządzeń ekonomicznych, po rozbudowane wielozadaniowe systemy. Nasza oferta została stworzona z myślą o zróżnicowanych wymaganiach klientów, dzięki czemu zaspokajamy potrzeby mikro, małych i dużych firm.

Wspieramy innych

Jesteśmy otwarci na wspieranie innych. Szczególnie pomagamy klubom sportowym, niepołnosprawnym, ośrodkom katolickim. Jesteśmy przekonani, że taka postawa powinna cechować każdego człowieka, a firmę w szczególności.

Kujawsko-Pomorski Związek Lekkiej Atletyki

Sukcesy związku to oczywiście sportowcy i trenerzy, ale zarząd, a w szczególności prezes Krzysztof Wolsztyński to moc i jednanie nas w sportowe emocje.

Sportis KKP Bydgoszcz  

Te panie robią furorę wśród klubów sportowych naszego miasta. W 2019 wróciły do ekstraligi
i dzielnie w niej walczą. Nasze logo prezentowane jest na ich koszulkach.

Wyższe Seminarium Duchowne w Bydgoszczy

Swoim wsparciem otaczamy alumnów Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Bydgoskiej. Liczymy, że nasze wsparcie choć trochę ułatwi im kształtowanie się do przyszłej pracy i posługi duszpasterskiej.

Poznaj nasze dedykowane oprogramowanie webowe dla firm

Pracuj z nami

Cenimy sobie zaufanie i kompetencje, szkolimy i podnosimy kompetencje.

Jesteśmy jednym z głównych dostawców rozwiązań IT w regionie i tylko na nim się skupiamy. Jeśli lubisz zgrany, ufający sobie zespół, lubisz komunikować się z ludźmi i jesteś otwarty na wyzwania i sukcesy to zapraszamy.

Poszukujemy pracowników na stanowiska:
- doradcę w zakresie sprzedaży oprogramowania ,
- technika serwisu drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych,
- informatyka do podstawowej i kompleksowej opieki nad środowiskiem IT,
- specjalisty rozwiązań bazowanych na systemie Docker,
- programisty Java/React/Node.js/Vue.js.

AKTUALNIE REKRUTUJEMY: POBIERZ PDF

Chcesz z nami pracować?