Lepiej niż należy od 25 lat!

Wspieranie Klientów w zakresie zarządzania informacją jest naszą pasją od 1998 roku.

Każda forma w jakiej dostarczasz informacje innym: tworzysz je, zapisujesz, przetwarzasz będzie rzetelnie zadbana przez nasz niemal 30 osobowy zespół. Czy będzie to kartka z wydrukowanym tekstem, czy zeskanowany plik, czy po prostu plik, który przesyłasz współpracownikom czy swoim Klientom, czy informacja na twojej stronie internetowej, czy obraz prezentowany innym na monitorach informacyjnych - tam wszędzie my stoimy w gotowości by być Twoim doradcą, dostawcą, serwisem.

Nie brakuje nam doświadczeniach i sukcesów w dostarczaniu rozwiązań, sprzętu, oprogramowania w taki sposób byś mógł skupić się na swoim biznesie. Odciążamy swoich Klientów od zajmowania się powierzonym nam środowiskiem druku, skanowania, kopiowania.

Gwarancja Twojego KNOW HOW

Naszym Klientom gwarantujemy bezpieczeństwo ich know how, poufnych informacji, finansów - te dane są przetwarzane przez dostarczane przez nas rozwiązania. Robimy to rzetelnie i zgodnie z posiadanymi certyfikatem ISO i Fair Play.

Nasze certyfikaty: ISO i FAIR PLAY

Posiadając certyfikat Przedsiębiorstwo FAIR PLAY i będąc ambasadorem przedsiębiorstw FAIR PLAY z zaangażowaniem i pasją realizujemy potrzeby Klientów w branży informatycznej dopasowując je najlepiej do ich potrzeb. Z kolei certyfikat i polityka jakości ISO 9001:2015 wspiera nas w jak najlepszej realizacji zarówno procesu sprzedaży i serwisu.
Wzajemne zaufanie jest dla nas kluczowe.

Certyfikat ISO 9001:2015
Przedsiębiorstwo FAIR PLAY
Certyfikat IQNet
Złoty certyfikat LEXMARK
Złoty certyfikat Partner SHARP

Nasza wizja

Być przyjazną firmą wspierającą systemy komunikacji cyfrowej i papierowej naszych Klientów.


Nasze cele

Osiąganie wspólnych sukcesów z naszymi Klientami poprzez rozwijanie w ich biurach nowoczesnych systemów komunikacji zarówno cyfrowej jak i papierowej, bazując na najwyższej jakości sprzęcie i własnej produkcji oprogramowaniu.


Pozycja rynkowa

Jesteśmy jednym z głównych dystrybutorów rozwiązań informatycznych dla biznesu w Polsce. Zdobywamy prestiżowe certyfikaty i pracujemy z topowymi markami. Swoje działania opieramy zarówno na sprzedaży jak i outsourcingu, który według badań jest najbardziej oczekiwaną formą wsparcia informatycznego biznesu. W ramach naszych autoryzacji osiągamy najwyższe wyniki w Polsce.


0
FIRM KTÓRYM USPRAWNILIŚMY DZIAŁALNOŚĆ
0
LAT DZIAŁALNOŚCI I ROZWOJU
0
URZĄDZEŃ I OPROGRAMOWANIA POD OPIEKĄ SERWISU
0
WYPITYCH FILIŻANEK KAWY Z KLIENTAMI

Partnerska współpraca

Firma Biuromax-Balcer od początku swojej działalności opierała się na sprawdzonych markach. Dziś pracujemy w ramach unikalnej autoryzacji GOLD BSD Lexmark - lidera biznesowych rozwiązań klasy premium oraz GOLD SHARP DEALER. Cieszymy się dużym zaufaniem tych producentów i niejednokrotnie jesteśmy przez nich delegowani do wspólnej realizacji dostaw i umów.

Zapewnienie Państwu możliwości pozyskania sprzętu najlepszych światowych producentów takich jak Lexmark, Sharp, HP, NEC, Dell, Mikrotik jest dla nas kluczowe. Oferta oparta na sprawdzonych partnerach gwarantuje wysoki komfort użytkowania dzięki niezawodności co w obecnych czasach jest kluczowe. Ważne jest również wsparcie autoryzowanego serwisu i tu również służymy pomocą w zakresie tych producentów. Każdy klient znajdzie u nas odpowiednie dla siebie rozwiązanie poczynając od urządzeń ekonomicznych, po rozbudowane wielozadaniowe systemy. Nasza oferta została stworzona z myślą o zróżnicowanych wymaganiach klientów, dzięki czemu zaspokajamy potrzeby mikro, małych i dużych firm.

Wspieramy innych

Jesteśmy otwarci na wspieranie innych. Szczególnie pomagamy klubom sportowym, niepołnosprawnym, ośrodkom katolickim. Jesteśmy przekonani, że taka postawa powinna cechować każdego człowieka, a firmę w szczególności.

Kujawsko-Pomorski Związek Lekkiej Atletyki

Sukcesy związku to oczywiście sportowcy i trenerzy, ale zarząd, a w szczególności prezes Krzysztof Wolsztyński to moc i jednanie nas w sportowe emocje.

Sportis KKP Bydgoszcz  

Te panie robią furorę wśród klubów sportowych naszego miasta. W 2019 wróciły do ekstraligi
i dzielnie w niej walczą. Nasze logo prezentowane jest na ich koszulkach.

Zawisza Bydgoszcz

Bydgoski Zawisza, jeden z najbardziej rozpoznawalnych klubów sportowych w Polsce. Zawsze niezwykle waleczny z wielką siłą zagorzałych fanów.

Poznaj nasze dedykowane oprogramowanie webowe dla firm

Pracuj z nami

Cenimy sobie zaufanie i kompetencje, szkolimy i podnosimy kompetencje.

Jesteśmy jednym z głównych dostawców rozwiązań IT w regionie i tylko na nim się skupiamy. Jeśli lubisz zgrany, ufający sobie zespół, lubisz komunikować się z ludźmi i jesteś otwarty na wyzwania i sukcesy to zapraszamy.

Poszukujemy pracowników na stanowiska:
- doradcę w zakresie sprzedaży oprogramowania ,
- technika serwisu drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych,
- informatyka do podstawowej i kompleksowej opieki nad środowiskiem IT,
- specjalisty rozwiązań bazowanych na systemie Docker,
- programisty Java/React/Node.js/Vue.js.

AKTUALNIE REKRUTUJEMY: POBIERZ PDF

Chcesz z nami pracować?