Entelli - zorganizuj swoje sprawy w nowoczesnych rejestrach, intuicyjnie!

Jeszcze dziś śmiało twierdzisz, że arkusz kalkulacyjny, program do poczty email, foldery Windows czy dyski sieciowe wspierają twoją pracę, organizację dokumentów, spraw, działań. Poznaj naszą platformę Entelli i wejdź na nowocześniejszy i świetnie zorganizowany poziom pracy z wyróżniającą się przejrzystością i intuicyjnością!

Dostarczymy Tobie wiele gotowych modułów w jednej aplikacji, które obsłużą firmowe umowy, kadry, flotę pojazdów, przetargi, reklamacje, oferty, usługi, środki trwałe, ISO i wiele innych aspektów twojego biura i twojej działalności. Co ważne aplikacja w wygodny sposób dba o twoje terminy i powiadamia kiedy jest taka potrzeba. Entelli możesz ustawić tak by posługiwało się twoim słownictwem, którego używasz na co dzień, możesz również ustawić wersję obcojęzyczną jeśli zatrudniasz osoby nie posługujące się językiem polskim.

Szanujemy twój czas, dlatego aplikacja jest nastawiona na intuicyjność i nowoczesną organizację. Mimo to zachowaliśmy formę zawsze oczekiwanych w firmach rejestrów wyposażając je w nowoczesne rozwiązania, które nasi klienci bardzo wysoko ocenili.

Entelli należy do grupy programów biznesowych, których nie musisz instalować na swoim komputerze - uruchamiasz je w dowolnej przeglądarce internetowej dokładnie tak jak dostęp do twojego banku - wpisujesz login, hasło i już jesteś w swoim zorganizowanym centrum pracy. Zapomnij o segregatorach, archiwach do których dostęp zawsze jest czasochłonny, wymaga kluczy i szukania po zakurzonych półkach.

Na podstawie Entelli zbudowaliśmy już wiele aplikacji dedykowanych dla firm z różnych branż, zawsze dokładnie dopasowanych do ich potrzeb.

Image

Dlaczego oprogramowanie Entelli wspiera firmę?

Jest przygotowana indywidualnie pod Twoje potrzeby

Aplikacja jest webowa, pracujesz w przeglądarce

Jest dostępna tam
gdzie
jesteś Ty

Intuicyjność i łatwość obsługi to podstawa.

Wielu naszych Klientów nie znalazło wcześniej oprogramowania, które:

Spełni ich potrzeby

Będzie proste w obsłudze

Funkcjonalność będzie spełniać wewnętrzne procedury i założenia

Będzie działało szybko

Rozbudowa będzie zawsze możliwa w krótkim czasie

Zaspokoi wymagania ISO

Dowiedz się więcej na temat dedykowanego oprogramowania