logo

Oferta flotowa

Skorzystaj z oferty flotowej

Oferta flotowa to dedykowana oferta dla tych, którzy posiadają ponad 30 drukarek, kserokopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych, faxów i skanerów ! Przyjmujemy, że nie istnieją cenniki, ani żadne standardy. Oferta flotowa jest dedykowanym rozwiązniem, które:

worker
diagram
logo
win
odciąża Twoich pracowników
generuje oszczędności
zapewnia jakość i gwarancję
raportuje sukces

Dogodne finansowanie floty

Wiele możliwości finansowania sprzętu drukującego daje ogromne możliwości. Nie musisz już kupować taniego sprzętu i być zdanym na wysokie koszty eksploatacji i ograniczone możliwości serwisu. Doradzimy finansowanie i zabezpieczymy kompleksową obsługę eksploatacyjno-serwisową. Finansowanie zawiera również ubezpieczenie sprzętu oraz możliwość zmiany sprzętu w trakcie współpracy.

Dopasowanie i optymalizacja

Odpowiednio dobrany przez eksperta sprzęt rozwiąże wiele kwesti i wprowadzi nowości pozwalające zaoszczędzić czas Twój i Twoich współpracowników. Na bieżąco monitorujemy wykorzystanie sprzętu i dopasowujemy do potrzeb by nie generować zbędnych kosztów. Bazujemy na dwóch wysokiej klasy markach sprzętu, by nie trzeba było skupiać się na awaryjności czy braku możliwości rozwoju. Takie podejście generuje bezpieczeństwo danych.

Zostaw wizytówkę

__________________________