logo Biuromax - Balcer

Oferta flotowa drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych

Skorzystaj z oferty flotowej

oferta flotowa drukarki urządzenia wielofunkcyjne kserokopiarki skanery

Witamy !

Oferta flotowa to propozycja biznesowa dla tych, którzy posiadają ponad 30 drukarek, kserokopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych, faxów i skanerów! Przyjmujemy, że cennik już nie gra żadnej roli, ceny są indwidualnie przygotowane, a czas reakcji serwisu najkrótszy. Oferta flotowa jest dedykowanym rozwiązniem, które:

pracownicy Biuromax - Balcer
diagram
logo
sukces Biuromax - Balcer
odciąża Twoich pracowników
generuje oszczędności
zapewnia jakość i gwarancję
raportuje sukces

Łatwe finansowanie floty drukarek

Wiele możliwości finansowania sprzętu drukującego daje ogromne możliwości. Nie musisz już kupować taniego sprzętu i być zdanym na wysokie koszty eksploatacji i ograniczone możliwości serwisu. Doradzimy finansowanie i zabezpieczymy kompleksową obsługę eksploatacyjno-serwisową. Finansowanie zawiera również ubezpieczenie sprzętu oraz możliwość zmiany sprzętu w trakcie współpracy.

Dopasowanie i optymalizacja

Odpowiednio dobrany przez eksperta sprzęt rozwiąże wiele kwesti i wprowadzi nowości pozwalające zaoszczędzić czas Twój i Twoich współpracowników. Na bieżąco monitorujemy wykorzystanie sprzętu i dopasowujemy do potrzeb by nie generować zbędnych kosztów. Bazujemy na dwóch wysokiej klasy markach sprzętu, by nie trzeba było skupiać się na awaryjności czy braku możliwości rozwoju. Takie podejście generuje bezpieczeństwo danych.

Zostaw wizytówkę

__________________________