Sharp MX-2651

(1 opinia klienta)

Producent: Stan: /
Model MX-2651 to kolorowe urządzenie A3 oferujące całą gamę opcji i udoskonalonych rozwiązań. Urządzenie to optymalizuje wydajność pracy dlatego jest znakomitym rozwiązaniem dla wszelkich dynamicznych działów firm, które potrzebują wysokiej wydajności, wysokiej jakości druku w kolorze  oraz wszechstronności.

Urządzenie MX-2651 wykorzystuje najnowszą energooszczędną technologię firmy Sharp. Co pozwala obniżyć koszty oraz przyczynić się do ochrony środowiska.  Pojemniki z tonerami o wydajności 40 000 mono oraz 24 000 w kolorze  wysuwają się automatycznie tylko wtedy, gdy toner zostanie w pełni wykorzystany, eliminując marnotrawienie materiałów.

 

W ofercie  już od 99 zł netto/msc.

Dostępne

Duże grupy robocze
Bonusy
Wielostanowiskowa
25 miesięcy gwarancji

×

  Otrzymaj ofertę na wybrane urządzenie


  Wyślij wiadomość lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Nasz numer telefonu: (+48) 52 3461306.

  Opis

  Opis produktu

   
   

  Prędkość drukowania i kopiowania do 26 str./min w kolorze i trybie cz.-b., wbudowany 100-kartkowy dwustronny podajnik dokumentów RSPF, prędkość skanowania do 80 obrazów na minutę – wszystko to pomaga zwiększyć efektywność i wydajność. Kolorowy 10,1-calowy panel dotykowy LCD umożliwia łatwą personalizację okna głównego poprzez przeciąganie i upuszczanie często używanych ikon, a wskaźniki komunikacji pokazują stan urządzenia wielofunkcyjnego. Codzienne czynności są proste i intuicyjne. Funkcja wydruku podążającego umożliwia wysyłanie oraz przechowywanie dokumentów w pamięci głównego urządzenia wielofunkcyjnego w celu identyfikacji użytkownika i wydrukowania ich na dowolnym urządzeniu podłączonym do sieci.

  Maksymalna pojemność papieru to 6300 arkuszy, a obsługa szerokiej gamy materiałów umożliwia sprostanie różnym wymaganiom w odniesieniu do przetwarzania dokumentów. Szeroka gama niezawodnych funkcji ochrony danych zapewnia bezpieczeństwo danych i sieci, w tym kontrole dostępu oraz szyfrowanie danych. 

  Obsługa dodatkowej sieci LAN (opcja) umożliwia jednoczesne korzystanie z 2 sieci, a funkcja druku podążającego pozwala wysyłać i przechowywać dokumenty w urządzeniu głównym, które działa jako serwer, umożliwiając bezpieczny wydruk żądanych dokumentów na jednym z pięciu podłączonych do sieci urządzeń. Opcjonalne funkcje usprawniające zarządzanie wydrukiem obejmują zaawansowane logowanie do usług w chmurze – Single Sign-On, komunikację z urządzeniami mobilnymi przez Wi-Fi oraz bezpośredni wydruk plików pakietu MS Office z pamięci USB.

  Kolorowy 10,1-calowy panel dotykowy LCD umożliwia łatwą personalizację okna głównego poprzez przeciąganie i upuszczanie często używanych ikon, a wskaźniki komunikacji pokazują stan urządzenia wielofunkcyjnego. Codzienne czynności są proste i intuicyjne. Wystarczy dotknąć, stuknąć, rozciągnąć lub przesunąć obiekty na ekranie, żeby uzyskać natychmiastowy dostęp do funkcji i ustawień, które obejmują nawet możliwość zaawansowanego podglądu przetwarzanych dokumentów.

  Dane techniczne

  Prędkość druku 26 stron / min.
  Obsługiwane formaty A3, A4, A5, A6, SRA3, koperty
  Rozdzielczość 600 x 600 dpi
  Złącza USB, sieć LAN
  Wydajność miesięczna Do 28 000 stron / msc.
  Podajniki papieru Trzy: 2x 550 + 100 arkuszy
  Pojemność papieru standardowa 1200 arkuszy
  Pojemność papieru z opcjami 6 300 arkuszy
  Pamięć standardowa/max 5 GB
  Twardy dysk 500 GB w standardzie
  Inne Automatyczny duplex, skanowanie, funkcja archiwizacji dokumentów
  Możliwe opcje Finiszer broszurujący, moduł dziurkacza, fax, dodatkowa kaseta na  550 arkuszy, podstawa z kasetą na 2100 arkuszy

  Do pobrania

  Opinie

  Używałeś już tego produktu?

  Pomóż innym w wyborze

  5,0
  Na podstawie 1 recenzji
  5 gwiazdek
  100%
  4 gwiazdki
  0%
  3 gwiazdki
  0%
  2 gwiazdki
  0%
  1 gwiazdka
  0%
  1. Rafał

   Jesteśmy posiadaczem tego urządzenia i zdecydowanie polecam. Niezawodne, bezusterkowe, szybki czas wydruku i skanowania. Bezproblemowa i intuicyjna obsługa wspomaga pracę biurową.

  Dodaj opinię

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Anuluj