Sharp MX-2651 – odnowione

(4 opinie klienta)

Producent: Stan:
Model MX-2651 to kolorowe urządzenie A3 oferujące całą gamę opcji i udoskonalonych rozwiązań. Urządzenie to optymalizuje wydajność pracy dlatego jest znakomitym rozwiązaniem dla wszelkich dynamicznych działów firm, które potrzebują wysokiej wydajności, wysokiej jakości druku w kolorze  oraz wszechstronności.

Urządzenie MX-2651 wykorzystuje najnowszą energooszczędną technologię firmy Sharp. Co pozwala obniżyć koszty oraz przyczynić się do ochrony środowiska.  Pojemniki z tonerami o wydajności 40 000 mono oraz 24 000 w kolorze  wysuwają się automatycznie tylko wtedy, gdy toner zostanie w pełni wykorzystany, eliminując marnotrawienie materiałów.

Najtaniej w OFERCIE POWITALNEJ – sprawdź teraz!

 

W ofercie już od
179 zł netto/msc.

 

Mała ilość na stanie

Dla małych i średnich biur
Bonusy
Małe, średnie nakłady
25 miesięcy gwarancji

×

  Otrzymaj ofertę na wybrane urządzenie


  Wyślij wiadomość lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Nasz numer telefonu: (+48) 52 3461306.

  Opis

  Opis produktu

  Prędkość drukowania i kopiowania do 26 str./min w kolorze i trybie cz.-b., wbudowany 100-kartkowy dwustronny podajnik dokumentów RSPF, prędkość skanowania do 80 obrazów na minutę – wszystko to pomaga zwiększyć efektywność i wydajność. Kolorowy 10,1-calowy panel dotykowy LCD umożliwia łatwą personalizację okna głównego poprzez przeciąganie i upuszczanie często używanych ikon, a wskaźniki komunikacji pokazują stan urządzenia wielofunkcyjnego. Codzienne czynności są proste i intuicyjne. Funkcja wydruku podążającego umożliwia wysyłanie oraz przechowywanie dokumentów w pamięci głównego urządzenia wielofunkcyjnego w celu identyfikacji użytkownika i wydrukowania ich na dowolnym urządzeniu podłączonym do sieci.

  Maksymalna pojemność papieru to 6300 arkuszy, a obsługa szerokiej gamy materiałów umożliwia sprostanie różnym wymaganiom w odniesieniu do przetwarzania dokumentów. Szeroka gama niezawodnych funkcji ochrony danych zapewnia bezpieczeństwo danych i sieci, w tym kontrole dostępu oraz szyfrowanie danych. 

  Obsługa dodatkowej sieci LAN (opcja) umożliwia jednoczesne korzystanie z 2 sieci, a funkcja druku podążającego pozwala wysyłać i przechowywać dokumenty w urządzeniu głównym, które działa jako serwer, umożliwiając bezpieczny wydruk żądanych dokumentów na jednym z pięciu podłączonych do sieci urządzeń. Opcjonalne funkcje usprawniające zarządzanie wydrukiem obejmują zaawansowane logowanie do usług w chmurze – Single Sign-On, komunikację z urządzeniami mobilnymi przez Wi-Fi oraz bezpośredni wydruk plików pakietu MS Office z pamięci USB.

  Kolorowy 10,1-calowy panel dotykowy LCD umożliwia łatwą personalizację okna głównego poprzez przeciąganie i upuszczanie często używanych ikon, a wskaźniki komunikacji pokazują stan urządzenia wielofunkcyjnego. Codzienne czynności są proste i intuicyjne. Wystarczy dotknąć, stuknąć, rozciągnąć lub przesunąć obiekty na ekranie, żeby uzyskać natychmiastowy dostęp do funkcji i ustawień, które obejmują nawet możliwość zaawansowanego podglądu przetwarzanych dokumentów.

  Sharp MX-2651 może być centrum druku w firmie. Obsłuży pojedyncze biuro jak i dużą grupę osób z wielu biur. Nie pomyli wydruków, nie zmiesza ich ponieważ posiada wbudowany system magazynowania i kontroli drukowanych prac. Wystarczy, że wprowadzisz swój kod PIN lub przyłożysz kartę służącą do otwierania drzwi lub rejestracji czasu pracy. Sharp wydrukuje twoje pliki wprost do ręki, lub umożliwi kopiowanie, czy skanowanie. Twoje prace zawsze będą bezpieczne.   

  Image

  BARDZO TANIA EKSPLOATACJA

  Stosowanie tonerów oryginalnych w tym modelu jest tak bardzo opłacalne, że nie warto stosować zamienników, czy regeneracji.

  Image

  GWARANCJA 25 miesięcy +

  Urządzenie posiada 25 miesięcy gwarancji, gdzie usługi są realizowane w miejscu eksploatacji lub w centrum serwisu naszej firmy w ciągu 48h, lub następnego dnia roboczego. Potrzebujesz dodatkowej gwarancji? Daj znać rozszerzymy ją dla Ciebie.

  Image

  AKTUALNE BONUSY

  Urządzenie dostępne w ramach oferty powitalnej oraz w abonamencie z darmowym pakietem wydruków - zapraszamy do kontaktu. Najlepsze rabaty otrzymasz w naszym salonie!

  Dane techniczne

  Prędkość druku czarny: 26 str./min. / kolorowy: 26 str./min.
  Funkcje główne drukowanie, kopiowanie, skanowanie
  Rodzaj druku laserowy
  Kolor drukowania kolorowy i czarny
  Obsługiwane formaty A3, A4, A5, A6, koperty
  Panel użytkownika kolorowy, dotykowy, 10 cali
  Rozdzielczość 1200 x 1200 dpi
  Złącza USB, sieć LAN 10/100/1000, pendrive
  Wydajność miesięczna do 25 000 stron
  Podajniki papieru 550 + 550 + 100 arkuszy
  Pojemność papieru z opcjami 6300 arkuszy
  Pamięć standardowa/max 5120 MB / 5120 MB
  Twardy dysk dostępny w zestawie
  Tonery startowe czarny na 20 000, kolorowe na 12 000 stron każdy
  Tonery czarny na 20 000 lub 40 000, kolorowe na 12 000 lub 24 000 stron każdy
  Inne automatyczny druk dwustronny – duplex, podajnik kopert, sortowanie ofsetowe, szafka/podstawa
  Możliwe opcje podajniki papieru na 500 i 2100 arkuszy, WIFI, fax, finishery
  Gwarancja 25 miesięcy

  Karta produktu

  4 opinie dla Sharp MX-2651 – odnowione

  1. Rafał

   Jesteśmy posiadaczem tego urządzenia i zdecydowanie polecam. Niezawodne, bezusterkowe, szybki czas wydruku i skanowania. Bezproblemowa i intuicyjna obsługa wspomaga pracę biurową.

  2. Aleksandra Siedlecka

   Poszukiwaliśmy wielofunkcyjnego urządzenia, które nie tylko pozwoli nam na wysokiej jakości skany i wydruki. Ze względu na branżę, w jakiej pracujemy, potrzebowaliśmy czegoś, co sprosta naszym potrzebom ochrony danych i bezpieczeństwa sieci. Sharp MX-2651 pozwoliło nam na kontrole dostępu oraz szyfrowanie danych. Idealne urządzenie dla wymagających użytkowników!

  3. Zadowolony klient

   Urządzenie mamy od ponad roku a serwisu nigdy tu nikt nie widział. Spora odmiana do tego co było poprzednio.

  4. Artur Gołata – Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani

   Przede wszystkim dziękujemy za fachowe doradztwo. Sprzęt sprawdza się w 100%. Dodatkowo do zakupy firma zaoferowała nam fachową i terminową obsługę – co potwierdzamy! Świetna komunikacja, nie pozostaje nam nic innego jak polecić sprzęt oraz firmę Biuromax-Balcer.

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *