Lexmark XM5365

(1 opinia klienta)

Producent: Stan:
 Urządzenie wielofunkcyjne spełniające potrzeby dużych grup roboczych w zakresie funkcji oraz wydajności. Drukuje z prędkością 62 stron na minutę. Zastosowana w urządzeniu wszechstronna technologia obsługi papieru sprawia, że drukowanie jest  niezawodne a  podzespoły  o długiej żywotności wydłużają czas pracy. Nowoczesna konstrukcja ułatwia serwisowanie.

Dostępność tonerów o wydajności aż 45 000 daje ogromne oszczędności zniechęcające do stosowania zamienników. W wyposażeniu toner startowy na 11 000 stron.

Wyjątkowe kompleksowe funkcje bezpieczeństwa Lexmarka pomagają chronić wydruki  a także sieć i urządzenie.

 

W ofercie  już od 139 zł netto/msc.

Dostępne

Duże grupy robocze
Bonusy
Stanowiskowa
48 miesięcy gwarancji*

×

  Otrzymaj ofertę na wybrane urządzenie


  Wyślij wiadomość lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Nasz numer telefonu: (+48) 52 3461306.

  Opis

  Opis produktu

   

  Pierwsza strona w niecałe 4.2 sek. do tego 62 strony na minutę czynią z XM5365  urządzenie wspierające zadania wymagających klientów biznesowych.  Urządzenie Lexmark XM5365 posiada 7-calowy (17,8-centymetrowy) ekran dotykowy z konfigurowalnymi aplikacjami interfejsu.  sprawia, że informacje docierają do klienta na bieżąco niezależnie rodzaju połączenia.

  Z urządzeniem otrzymujesz startowy toner w technologii Unison™ zapewniający wydruk 11 000 stron, a każdy kolejny o bardzo wysokiej wydajności do 45 000 stron. Rozbudowa o opcjonalne podajniki papieru, które zwiększa pojemność wejściową do 3 300 arkuszy jest prosta i szybka. Dzięki temu możesz  drukować więcej i mieć krótsze przestoje.

   Automatyczne drukowanie dwustronne stanowi standard, a dodatkowo drukarka jest wyposażona w tryby oszczędzania energii, które wspierają klasyfikację EPEAT® GOLD i certyfikację ENERGY STAR®. Program zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych Lexmarka (LCCP) i program zbierania zużytych urządzeń Lexmarka (LECP) minimalizują zużycie odpadów i wspierają recykling (dostępność różni się w zależności od kraju).

   Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi.

   

  TANIA EKSPLOATACJA

  Domeną urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek Lexmark, a szczególnie oferowanych tutaj modeli dedykowanych dla firm jest bardzo tania eksploatacja. Jest tak bardzo opłacalna, że nie warto stosować zamienników, czy regeneracji. Zapytaj nas o ceny tonerów dla firm.

  LEXMARK JEST EKO

  W cenie oferujemy program zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych Lexmarka (LCCP) i program zbierania zużytych urządzeń Lexmarka (LECP) minimalizują zużycie odpadów i wspierają recykling.

  LEXMARK JEST BEZPIECZNY

  Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi.

  Dane techniczne

  Prędkość druku 62 strony / min.
  Obsługiwane formaty A4, A5, A6, koperty
  Rozdzielczość 1200 x 1200 dpi
  Złącza USB, LAN
  Wydajność miesięczna Do 75 000 stron / msc.
  Podajniki papieru Dwa: 550 + 100 arkuszy
  Pojemność papieru standardowa 650 arkuszy
  Pojemność papieru z opcjami 3 300 arkuszy
  Pamięć standardowa/max 2048 MB
  Twardy dysk Opcjonalnie
  Inne Automatyczny duplex, skanowanie dwustronne jednoprzebiegowe  kolorowe
  Możliwe opcje Pojemniki na papier o pojemnościach od 250 do 2100 arkuszy w tym zamykane na klucz, WiFi, złącze do światłowodu, złącze RS-232C, złącze 1284-B, szafka

  Do pobrania

  Opinie

  Używałeś już tego produktu?

  Pomóż innym w wyborze

  5,0
  Na podstawie 1 recenzji
  5 gwiazdek
  100%
  4 gwiazdki
  0%
  3 gwiazdki
  0%
  2 gwiazdki
  0%
  1 gwiazdka
  0%
  1. Marcin

   Jej atuty to szybkość druku i skanowania, Polecam

  Dodaj opinię

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Anuluj