Lexmark XM5365

(1 opinia klienta)

Producent: Stan:
 Urządzenie wielofunkcyjne spełniające potrzeby dużych grup roboczych w zakresie funkcji oraz wydajności. Drukuje z prędkością 62 stron na minutę. Zastosowana w urządzeniu wszechstronna technologia obsługi papieru sprawia, że drukowanie jest  niezawodne a  podzespoły  o długiej żywotności wydłużają czas pracy. Nowoczesna konstrukcja ułatwia serwisowanie.

Dostępność tonerów o wydajności aż 45 000 daje ogromne oszczędności zniechęcające do stosowania zamienników. W wyposażeniu toner startowy na 11 000 stron.

Wyjątkowe kompleksowe funkcje bezpieczeństwa Lexmarka pomagają chronić wydruki  a także sieć i urządzenie.

Najtaniej w OFERCIE POWITALNEJ – sprawdź teraz!

 

W ofercie już od
65 zł netto/msc.

 

Dostępne

Dla małych i średnich biur
Bonusy
Średnie, duże nakłady
48 miesięcy gwarancji

×

  Otrzymaj ofertę na wybrane urządzenie


  Wyślij wiadomość lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Nasz numer telefonu: (+48) 52 3461306.

  Opis

  Opis produktu

  Pierwsza strona w niecałe 4.2 sek. do tego 62 strony na minutę czynią z XM5365  urządzenie wspierające zadania wymagających klientów biznesowych.  Urządzenie Lexmark XM5365 posiada 7-calowy (17,8-centymetrowy) ekran dotykowy z konfigurowalnymi aplikacjami interfejsu.  sprawia, że informacje docierają do klienta na bieżąco niezależnie rodzaju połączenia.Z urządzeniem otrzymujesz startowy toner w technologii Unison™ zapewniający wydruk 11 000 stron, a każdy kolejny o bardzo wysokiej wydajności do 45 000 stron. Rozbudowa o opcjonalne podajniki papieru, które zwiększa pojemność wejściową do 3 300 arkuszy jest prosta i szybka. Dzięki temu możesz  drukować więcej i mieć krótsze przestoje.

   Automatyczne drukowanie dwustronne stanowi standard, a dodatkowo drukarka jest wyposażona w tryby oszczędzania energii, które wspierają klasyfikację EPEAT® GOLD i certyfikację ENERGY STAR®. Program zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych Lexmarka (LCCP) i program zbierania zużytych urządzeń Lexmarka (LECP) minimalizują zużycie odpadów i wspierają recykling (dostępność różni się w zależności od kraju). Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi.

  Image

  BARDZO TANIA EKSPLOATACJA

  Stosowanie tonerów oryginalnych Lexmark w tym modelu jest tak bardzo opłacalne, że nie warto stosować zamienników, czy regeneracji. Zapytaj nas o ceny tonerów dla firm i zyskaj specjalne rabaty nawet do 50%.

  Image

  GWARANCJA 48 miesięcy +

  Urządzenie posiada 48 miesięcy gwarancji, gdzie usługi są realizowane w miejscu eksploatacji lub w centrum serwisu naszej firmy w ciągu 48h, lub następnego dnia roboczego. Potrzebujesz dodatkowej gwarancji? Daj znać rozszerzymy ją dla Ciebie.

  Image

  BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

  Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi.

  Image

  EKOLOGIA NA KAŻDYM ETAPIE

  W cenie oferujemy program zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych Lexmarka (LCCP) i program zbierania zużytych urządzeń Lexmarka (LECP), które minimalizują ilość odpadów i wspierają recykling.

  Image

  AKTUALNE BONUSY

  Urządzenie dostępne w ramach oferty powitalnej oraz w abonamencie z darmowym pakietem wydruków - zapraszamy do kontaktu. Najlepsze rabaty otrzymasz w naszym salonie!

  Dane techniczne

  Prędkość druku czarny: 62 str./min.
  Funkcje główne drukowanie, kopiowanie, skanowanie, fax
  Rodzaj druku laserowy
  Kolor drukowania czarny
  Obsługiwane formaty A4, A5, A6, koperty
  Panel użytkownika kolorowy, dotykowy, 7 cali
  Rozdzielczość 1200 x 1200 dpi
  Złącza USB, sieć LAN 10/100/1000, pendrive
  Wydajność miesięczna do 55 000 stron
  Podajniki papieru dwa: 550 + 100 arkuszy
  Pojemność papieru z opcjami 3300 arkuszy
  Pamięć standardowa/max 2048 MB / 6144 MB
  Twardy dysk dostępny jako opcja
  Tonery startowe na 11 000 stron
  Tonery czarny na 45 000 stron
  Inne automatyczny druk dwustronny – duplex, podajnik kopert
  Możliwe opcje podajniki papieru na 250, 550 i 2100 arkuszy również zamykane na klucz, WIFI, złącze do światłowodu, złącze RS-232C, złącze 1284-B, dysk twardy, podstawa do wersji konsoli, szafka/podstawa
  Gwarancja 48 miesięcy

  Karta produktu

  1 opinia dla Lexmark XM5365

  1. Marcin

   Jej atuty to szybkość druku i skanowania, Polecam

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *