Lexmark M3350

Producent: Stan:
Solidna drukarka laserowa o dużej prędkości druku i szerokiej gamie opcji. W standardzie oferuje łączność USB, LAN, WiFi, oraz port USB dla pendrive. Bardzo duża pojemność tonera powoduje, że koszty wydruków są bardzo niskie więc stosowanie tonerów zamiennych mija się z celem kiedy dostępna jest 48 miesięczna gwarancja. Urządzenie zaprojektowane z myślą „long life” – bazuje na solidnej ramie by wspierać biuro przez długie lata.

Dostępność tonerów o wydajności aż 31 000 daje ogromne oszczędności zniechęcające do stosowania zamienników. W wyposażeniu toner na 5 000 stron.

 

 

W ofercie już od
55 zł netto/msc.

 

Mała ilość na stanie

Dla małych i średnich biur
Bonusy
Małe, średnie nakłady
48 miesięcy gwarancji

×

  Otrzymaj ofertę na wybrane urządzenie


  Wyślij wiadomość lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Nasz numer telefonu: (+48) 52 3461306.

  Opis

  Opis produktu

  Pierwsza strona w niecałe 6 sek. do tego 47 stron na minutę czyni z M3250 sprinterem w swojej klasie. Urządzenie Lexmark M3250 jest  kompaktowe i szybkie. Posiada  kolorowy ekran dotykowy Lexmark e-Task 4,3" z potwierdzeniem akustycznym.

  Do tego opcjonalne zasobniki na 550 arkuszy papieru czynią z niej świetnym partnerem w biurze.

  Z urządzeniem otrzymujesz startowy toner w technologii Unison™ zapewniający wydruk 6000 stron, a każdy kolejny o bardzo wysokiej wydajności do 21 000 stron. Rozbudowa o opcjonalne podajniki papieru, które zwiększą pojemność wejściową do 2 300 arkuszy jest prosta i szybka. Dzięki temu możesz  drukować więcej i mieć krótsze przestoje.

  M3250 mierzy  303mm wysokości x 399mm szerokości x 374mm głębokości - wymiary klasy biznes pozwalające dopasować się do średnich biur i gabinetów. Łatwo możesz ją przenieść. Automatyczne drukowanie dwustronne stanowi standard, a dodatkowo drukarka jest wyposażona w tryby oszczędzania energii, które wspierają klasyfikację EPEAT® Silver i certyfikację ENERGY STAR®. Program zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych Lexmarka (LCCP) i program zbierania zużytych urządzeń Lexmarka (LECP) minimalizują zużycie odpadów i wspierają recykling (dostępność różni się w zależności od kraju).

  Stalowa rama urządzenia zapewnia jego długą żywotność. Do tego innowacyjna technologia obramowywania czcionek sprawia, że nawet najmniejszy szary tekst będzie wyraźny i czytelny. Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi.

  Image

  BARDZO TANIA EKSPLOATACJA

  Stosowanie tonerów oryginalnych Lexmark w tym modelu jest tak bardzo opłacalne, że nie warto stosować zamienników, czy regeneracji. Zapytaj nas o ceny tonerów dla firm i zyskaj specjalne rabaty nawet do 50%.

  Image

  GWARANCJA 48 miesięcy +

  Urządzenie posiada 48 miesięcy gwarancji, gdzie usługi są realizowane w miejscu eksploatacji lub w centrum serwisu naszej firmy w ciągu 48h, lub następnego dnia roboczego. Potrzebujesz dodatkowej gwarancji? Daj znać rozszerzymy ją dla Ciebie.

  Image

  BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

  Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi.

  Image

  EKOLOGIA NA KAŻDYM ETAPIE

  W cenie oferujemy program zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych Lexmarka (LCCP) i program zbierania zużytych urządzeń Lexmarka (LECP), które minimalizują ilość odpadów i wspierają recykling.

  Image

  AKTUALNE BONUSY

  Urządzenie dostępne w ramach oferty powitalnej oraz w abonamencie z darmowym pakietem wydruków - zapraszamy do kontaktu. Najlepsze rabaty otrzymasz w naszym salonie!

  Dane techniczne

  Prędkość druku czarny: 47 str./min.
  Funkcje główne drukowanie
  Rodzaj druku laserowy
  Kolor drukowania czarny
  Obsługiwane formaty A4, A5, A6, koperty
  Panel użytkownika kolorowy, dotykowy, 4,3 cala
  Rozdzielczość 1200 x 1200 dpi
  Złącza USB, WiFi, sieć LAN 10/100/1000, pendrive
  Wydajność miesięczna do 20 000 stron
  Podajniki papieru dwa: 550 + 100 arkuszy
  Pojemność papieru z opcjami 2300 arkuszy
  Pamięć standardowa/max 1024 MB / 1024 MB
  Twardy dysk dysk ISD w standardzie
  Tonery startowe na 5 000 stron
  Tonery czarny na 31 000 stron
  Inne automatyczny druk dwustronny – duplex, podajnik kopert
  Możliwe opcje podajniki papieru na 250 i 550 arkuszy również zamykane na klucz, WIFI, dodatkowy moduł zabezpieczający przed przepięciem, regulowany stojak, szafka/podstawa
  Gwarancja 48 miesięcy

  Karta produktu

  Recenzje

  Na razie nie ma opinii o produkcie.

  Napisz pierwszą opinię o „Lexmark M3350”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *