Lexmark XM3142

Producent: Stan:
Lexmark XM3142 to urządzenie wielofunkcyjne o dużej jak na swoje gabaryty sprawności! Wbudowano w nie dwa skanery dzięki czemu skany są dużo szybsze, a dokumenty nie wymagają obracania – nie są też niszczone. Drukuje aż do 40 stron na minutę. Wyposażone zostało w materiały eksploatacyjne o długiej żywotności – toner startowy na 3000 stron, a każdy kolejny na 18 000 stron! Dzięki  najnowocześniejszej elektronice jest bezpiecznym urządzeniem biurowym i oszczędza czas pracy.

Charakteryzuje się bardzo niskim zużyciem energii elektrycznej co w tych czasach jest niezwykle istotne.

 

W ofercie już od
89 zł netto/msc.
Dostępne

Dla małych i średnich biur
 Małe nakłady
 Sprzedaż lub dzierżawa
urządzenia wielofunkcyjne a3  Podobne produkty

×

  Otrzymaj ofertę na wybrane urządzenie


  Wyślij wiadomość lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Nasz numer telefonu: (+48) 52 3461306.

  Opis

  Opis produktu

  Pojedynczy użytkownicy i małe grupy osób mogą  pracować szybko i co ważne oszczędnie dzięki Lexmark XM3142. Jak na te rozmiary urządzenie ma sporą prędkość sięgającą 40 stron na minutę. Producent zaopatruje Klientów w tonery, które mogą wykonać aż 18 000 wydruków A4 co w tej grupie produktów jest rekordem. Może być tak, że toner taki wystarczy na ponad rok eksploatacji! Toner startowy co prawda zapewni 3 000 stron, ale to i tak świetny wynik kiedy konkurencja ma ten toner dużo mniejszy. Procesor wielordzeniowy oraz 2 GB pamięci robią świetną robotę kiedy drukuje na raz kilka osób - to gwarancja, że nawet 10 osobowe biuro będzie zaspokojone jeśli chodzi o kopie, wydruki czy skany, a tu jeszcze jest stary poczciwy fax!

   

  Image

  BARDZO TANIA EKSPLOATACJA

  Stosowanie tonerów oryginalnych Lexmark w tym modelu jest tak bardzo opłacalne, że nie warto stosować zamienników, czy regeneracji. Zapytaj nas o ceny tonerów dla firm i zyskaj specjalne rabaty nawet do 50%.

  Image

  GWARANCJA 48 miesięcy +

  Urządzenie posiada 48 miesięcy gwarancji, gdzie usługi są realizowane w miejscu eksploatacji lub w centrum serwisu naszej firmy w ciągu 48h, lub następnego dnia roboczego. Potrzebujesz dodatkowej gwarancji? Daj znać rozszerzymy ją dla Ciebie.

  Image

  BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

  Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi.

  Image

  EKOLOGIA NA KAŻDYM ETAPIE

  W cenie oferujemy program zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych Lexmarka (LCCP) i program zbierania zużytych urządzeń Lexmarka (LECP), które minimalizują ilość odpadów i wspierają recykling.

  Image

  AKTUALNE BONUSY

  Urządzenie dostępne w ramach oferty powitalnej oraz w abonamencie z darmowym pakietem wydruków - zapraszamy do kontaktu. Najlepsze rabaty otrzymasz w naszym salonie!

  Dane techniczne

  Prędkość druku czarny: 40 str./min.
  Funkcje główne drukowanie, kopiowanie, skanowanie, fax
  Rodzaj druku laserowy
  Kolor drukowania czarny
  Obsługiwane formaty A4, A5, A6, koperty
  Panel użytkownika kolorowy, dotykowy, 4,3 cala
  Rozdzielczość 1200 x 1200 dpi
  Złącza USB, sieć LAN 10/100/1000, WiFi, pendrive
  Wydajność miesięczna do 8 000 stron
  Podajniki papieru dwa: 250 + 100 arkuszy
  Pojemność papieru z opcjami 900 arkuszy
  Pamięć standardowa/max 2048 MB / 2048 MB
  Twardy dysk dostępny jako opcja
  Tonery startowe na 3 000 stron
  Tonery czarny na 18 000 stron
  Inne automatyczny druk dwustronny – duplex
  Możliwe opcje podajnik papieru na 550 arkuszy również zamykane na klucz, dysk twardy, regulowany stojak, czytnik autentykacji, szafka/podstawa
  Gwarancja 48 miesięcy

  Karta produktu

  Recenzje

  Na razie nie ma opinii o produkcie.

  Napisz pierwszą opinię o „Lexmark XM3142”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *