Lexmark M1342

Producent: Stan:
Mała, szybka i kompaktowa drukarka, która obsłuży jedno do czterech stanowisk w firmie. Prędkość 40 stron na minutę to świetny wynik przy niewielkim sprzęcie, który dodatkowo oferuje łączność Wi-Fi, USB i LAN.

Dostępność tonerów o wydajności aż 18 000 daje ogromne oszczędności zniechęcające do stosowania zamienników. W wyposażeniu toner na 3000 stron.

Drukarka posiada dwa podajniki papieru, w tym jeden zamknięty. Podajnik ręczny obsłuży recepty, koperty i inne nietypowego kształtu materiały, na których zechcesz wydrukować swoje prace.

 

W ofercie powitalnej już od 19 zł netto/msc.

Dostępne

Dla małych i średnich biur
Stanowiskowa
48 miesięcy gwarancji

×

  Otrzymaj ofertę na wybrane urządzenie


  Wyślij wiadomość lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Nasz numer telefonu: (+48) 52 3461306.

  Opis

  Opis produktu

   

  Pierwsza strona w niecałe 6 sek. do tego 40 stron na minutę czyni z M1342 sprinterem w swojej klasie. Urządzenie Lexmark M1342 jest lekkie, kompaktowe i szybkie, a co ważne posiada wiele opcji połączeń takich jak USB, WiFi i LAN. Do tego opcjonalny zasobnik na 550 arkuszy papieru czynią z niej świetnym partnerem w biurze.

  Z urządzeniem otrzymujesz startowy toner w technologii Unison™ zapewniający wydruk 3000 stron, a każdy kolejny o bardzo wysokiej wydajności do 20 000 stron. Rozbudowa o opcjonalny podajnik papieru, który zwiększa pojemność wejściową do 900 arkuszy jest prosta i szybka. Dzięki temu możesz  drukować więcej i mieć krótsze przestoje.

  M1342 mierzy zaledwie 222mm wysokości x 368mm szerokości x 363mm głębokości - wymiary klasy biznes pozwalające dopasować się do małych biur i gabinetów. Łatwo możesz ją przenieść. Automatyczne drukowanie dwustronne stanowi standard, a dodatkowo drukarka jest wyposażona w tryby oszczędzania energii, które wspierają klasyfikację EPEAT® Silver i certyfikację ENERGY STAR®. Program zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych Lexmarka (LCCP) i program zbierania zużytych urządzeń Lexmarka (LECP) minimalizują zużycie odpadów i wspierają recykling (dostępność różni się w zależności od kraju).

  Dzięki stalowej ramie i trwałemu modułowi utrwalania druku Lexmark M1342 została opracowana, by długo służyć. Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi.

   

  TANIA EKSPLOATACJA

  Domeną urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek Lexmark, a szczególnie oferowanych tutaj modeli dedykowanych dla firm jest bardzo tania eksploatacja. Jest tak bardzo opłacalna, że nie warto stosować zamienników, czy regeneracji. Zapytaj nas o ceny tonerów dla firm.

  LEXMARK JEST EKO

  W cenie oferujemy program zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych Lexmarka (LCCP) i program zbierania zużytych urządzeń Lexmarka (LECP) minimalizują zużycie odpadów i wspierają recykling.

  LEXMARK JEST BEZPIECZNY

  Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi.

  Dane techniczne

  Prędkość druku 40 stron / min.
  Obsługiwane formaty A4, A5, A6, koperty
  Złącza USB, LAN
  Wydajność miesięczna Do 8 000 stron / msc.
  Podajniki papieru Dwa: 250 + 100 arkuszy
  Pojemność papieru standardowa 350 arkuszy
  Pojemność papieru z opcjami 900 arkuszy
  Pamięć standardowa/max 256 MB
  Twardy dysk Niedostępny
  Inne Automatyczny duplex, małe gabaryty
  Możliwe opcje Kaseta na 550 arkuszy, szafka obrotowa
  Gwarancja 12 miesięcy + 36 miesięcy*

  Do pobrania

  Opinie

  Na razie nie ma opinii o produkcie.

  Napisz pierwszą opinię o „Lexmark M1342”

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.