Lexmark M1342

(3 opinie klienta)

Producent: Stan:
Mała, szybka i kompaktowa drukarka, która obsłuży Cię w pracy zdalnej, czy w biurze w firmie. Prędkość 40 stron na minutę to świetny wynik przy niewielkim sprzęcie, który dodatkowo oferuje łączność WiFi, USB i LAN.

Dostępność tonerów o wydajności aż 18 000 daje ogromne oszczędności zniechęcające do stosowania zamienników. W wyposażeniu toner na 3000 stron.

Drukarka posiada dwa podajniki papieru, w tym jeden zamknięty. Podajnik ręczny obsłuży recepty, koperty i inne nietypowego kształtu materiały, na których zechcesz wydrukować swoje prace.

 

W ofercie już od
17 zł netto/msc.

 

Dostępne

Dla małych i średnich biur
Bonusy
Małe nakłady
48 miesięcy gwarancji

×

  Otrzymaj ofertę na wybrane urządzenie


  Wyślij wiadomość lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Nasz numer telefonu: (+48) 52 3461306.

  Opis

  Opis produktu

  Pierwsza strona w niecałe 6 sek. do tego 40 stron na minutę czyni z M1342 sprinterem w swojej klasie. Urządzenie Lexmark M1342 jest lekkie, kompaktowe i szybkie, a co ważne posiada wiele opcji połączeń takich jak USB, WiFi i LAN. Do tego opcjonalny zasobnik na 550 arkuszy papieru czynią z niej świetnym partnerem w biurze.

  Z urządzeniem otrzymujesz startowy toner w technologii Unison™ zapewniający wydruk 3000 stron, a każdy kolejny o bardzo wysokiej wydajności do 20 000 stron. Rozbudowa o opcjonalny podajnik papieru, który zwiększa pojemność wejściową do 900 arkuszy jest prosta i szybka. Dzięki temu możesz  drukować więcej i mieć krótsze przestoje.

  M1342 mierzy zaledwie 222mm wysokości x 368mm szerokości x 363mm głębokości - wymiary klasy biznes pozwalające dopasować się do małych biur i gabinetów. Łatwo możesz ją przenieść. Automatyczne drukowanie dwustronne stanowi standard, a dodatkowo drukarka jest wyposażona w tryby oszczędzania energii, które wspierają klasyfikację EPEAT® Silver i certyfikację ENERGY STAR®. Program zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych Lexmarka (LCCP) i program zbierania zużytych urządzeń Lexmarka (LECP) minimalizują zużycie odpadów i wspierają recykling (dostępność różni się w zależności od kraju).

  Dzięki stalowej ramie i trwałemu modułowi utrwalania druku Lexmark M1342 została opracowana, by długo służyć. Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi.

  Image

  BARDZO TANIA EKSPLOATACJA

  Stosowanie tonerów oryginalnych Lexmark w tym modelu jest tak bardzo opłacalne, że nie warto stosować zamienników, czy regeneracji. Zapytaj nas o ceny tonerów dla firm i zyskaj specjalne rabaty nawet do 50%.

  Image

  GWARANCJA 48 miesięcy +

  Urządzenie posiada 48 miesięcy gwarancji, gdzie usługi są realizowane w miejscu eksploatacji lub w centrum serwisu naszej firmy w ciągu 48h, lub następnego dnia roboczego. Potrzebujesz dodatkowej gwarancji? Daj znać rozszerzymy ją dla Ciebie.

  Image

  BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

  Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi.

  Image

  EKOLOGIA NA KAŻDYM ETAPIE

  W cenie oferujemy program zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych Lexmarka (LCCP) i program zbierania zużytych urządzeń Lexmarka (LECP), które minimalizują ilość odpadów i wspierają recykling.

  Image

  AKTUALNE BONUSY

  Urządzenie dostępne w ramach oferty powitalnej oraz w abonamencie z darmowym pakietem wydruków - zapraszamy do kontaktu. Najlepsze rabaty otrzymasz w naszym salonie!

  Dane techniczne

  Prędkość druku czarny: 40 str./min.
  Funkcje główne drukowanie
  Rodzaj druku laserowy
  Kolor drukowania czarny
  Obsługiwane formaty A4, A5, A6, koperty
  Panel użytkownika LCD, dwuwierszowy
  Rozdzielczość 600 x 600 dpi
  Złącza USB, sieć LAN 10/100
  Wydajność miesięczna do 5 000 stron
  Podajniki papieru dwa: 250 + 100 arkuszy
  Pojemność papieru z opcjami 900 arkuszy
  Pamięć standardowa/max 256 MB / 256 MB
  Twardy dysk niedostępny
  Tonery startowe na 3 000 stron
  Tonery czarny na 18 000 stron
  Inne automatyczny druk dwustronny – duplex, podajnik kopert
  Możliwe opcje podajnik papieru na 550 arkuszy, szafka/podstawa
  Gwarancja 48 miesięcy

  Karta produktu

  3 opinie dla Lexmark M1342

  1. Klinika LM

   Zakupiliśmy takie urządzenie do gabinetów lekarzy. W tym modelu żadne elementy nie wystają poza urządzenie co denerwowało w innych drukarkach. Toner startowy na długo starcza.

  2. Ania

   Długo szukałam drukarki, która będzie szybka oraz stosunkowo mała. To urządzenie idealnie nadaje się do małego pomieszczenia, takiego jak moje biuro. Szybkość wydruku jest dla mnie satysfakcjonująca. Polecam!

  3. Artur Gołata – Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani

   Polecamy!

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.