Lexmark M3150 – odnowiona

Producent: Stan:

 

Niewielkie wymiary urządzenia więc zmieści się w każdym miejscu biura, a trwała rama zapewni długą żywotność. Drukarka Lexmark M3150 to wysokiej jakości druk z prędkością 47 stron na minutę i wygoda obsługi dzięki dotykowemu ekranowi. Szybki procesor i duża pamięć powodują, że prace będą wykonane bardzo szybko z dowolnego komputera.

Dostępność tonerów o wydajności aż 16 000 daje ogromne oszczędności zniechęcające do stosowania zamienników. W wyposażeniu toner na 3000 – 10 000 stron.

 

 

W abonamencie zawierającym 1500 wydruków
75 zł netto/msc.

 

Dostępne

Dla małych i średnich biur
Bonusy
Małe, średnie nakłady
12 miesięcy gwarancji

×

  Otrzymaj ofertę na wybrane urządzenie


  Wyślij wiadomość lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Nasz numer telefonu: (+48) 52 3461306.

  Opis

  Opis produktu

  Przystosowana do pracy w sieci, cicha drukarka laserowa Lexmark M3150 z dwurdzeniowym procesorem o częstotliwości taktowania 800 MHz, 512 MB standardowej pamięci i standardową pojemnością podajników wynoszącą 650 arkuszy wykonuje wydruki z szybkością do 47 str./min, przy czym pierwsza strona jest gotowa w zaledwie 6,5 sekundy.

  Dzięki temu za jej pomocą można szybko i łatwo wykonywać zadania drukowania. Wyposażono ją w łatwy w dostosowywaniu i obsłudze, kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala, umieszczony na panelu operatora służącym do obsługi aplikacji, aby uprościć wykonywanie zadań poprzez zmniejszenie liczby czynności niezbędnych przy konfigurowaniu i użytkowaniu drukarki. Jednocześnie klawiatura numeryczna na panelu operatora umożliwia szybkie i łatwe wprowadzanie numerów i kodów PIN. Port USB z przodu do druku bezpośredniego zapewnia łatwe drukowanie dokumentów PDF lub innych plików graficznych.

  Image

  BARDZO TANIA EKSPLOATACJA

  Stosowanie tonerów oryginalnych Lexmark w tym modelu jest tak bardzo opłacalne, że nie warto stosować zamienników, czy regeneracji. Zapytaj nas o ceny tonerów dla firm i zyskaj specjalne rabaty nawet do 50%.

  Image

  GWARANCJA 12 miesięcy +

  Urządzenie posiada 12 miesięcy gwarancji, gdzie usługi są realizowane w miejscu eksploatacji lub w centrum serwisu naszej firmy w ciągu 48h, lub następnego dnia roboczego. Potrzebujesz dodatkowej gwarancji? Daj znać rozszerzymy ją dla Ciebie.

  Image

  BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

  Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi.

  Image

  EKOLOGIA NA KAŻDYM ETAPIE

  W cenie oferujemy program zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych Lexmarka (LCCP) i program zbierania zużytych urządzeń Lexmarka (LECP), które minimalizują ilość odpadów i wspierają recykling.

  Image

  AKTUALNE BONUSY

  Urządzenie dostępne w ramach oferty powitalnej oraz w abonamencie z darmowym pakietem wydruków - zapraszamy do kontaktu. Najlepsze rabaty otrzymasz w naszym salonie!

  Dane techniczne

  Prędkość druku czarny: 47 str./min.
  Funkcje główne drukowanie
  Rodzaj druku laserowy
  Kolor drukowania czarny
  Obsługiwane formaty A4, A5, A6, koperty
  Panel użytkownika kolorowy, dotykowy, 4,3 cala
  Rozdzielczość 1200 x 1200 dpi
  Złącza USB, sieć LAN 10/100/1000, pendrive
  Wydajność miesięczna do 8 000 stron
  Podajniki papieru dwa: 550 + 100 arkuszy
  Pojemność papieru z opcjami 2300 arkuszy
  Pamięć standardowa/max 512 MB / 2560 MB
  Twardy dysk niedostępny
  Tonery startowe w urządzeniu
  Tonery czarny na 16 000 stron
  Inne automatyczny druk dwustronny – duplex, podajnik kopert
  Możliwe opcje podajniki papieru na 250 i 550 arkuszy również zamykane na klucz, WIFI, dysk twardy, regulowany stojak, szafka/podstawa
  Gwarancja 12 miesięcy

  Karta produktu

  Recenzje

  Na razie nie ma opinii o produkcie.

  Napisz pierwszą opinię o „Lexmark M3150 – odnowiona”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.