Lexmark M3250

Producent: Stan:
Dzięki niewielkim wymiarom urządzenie zmieści się w każdym miejscu, a trwała rama zapewnia długą żywotność. Drukarka Lexmark M3250 zapewnia wysokiej jakości druk z prędkością nawet 47 stron na minutę oraz wygodę wszechstronnego interfejsu e-Task, Zwiększone bezpieczeństwo, niższy pobór mocy oraz trwałość zastosowanych podzespołów. Dwurdzeniowy procesor 1 GHz, 1 GB pamięci i opcjonalny dysk twardy maksymalizują wydajność drukowania.

Dostępność tonerów o wydajności aż 21 000 daje ogromne oszczędności zniechęcające do stosowania zamienników. W wyposażeniu toner na 6 000 stron.

 

 

W ofercie  już od 25 zł netto/msc.

Dostępne

Dla małych i średnich biur
Bonusy
Stanowiskowa
48 miesięcy gwarancji

×

  Otrzymaj ofertę na wybrane urządzenie


  Wyślij wiadomość lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Nasz numer telefonu: (+48) 52 3461306.

  Opis

  Opis produktu

   

  Pierwsza strona w niecałe 6 sek. do tego 47 stron na minutę czyni z M3250 sprinterem w swojej klasie. Urządzenie Lexmark M3250 jest  kompaktowe i szybkie. Posiada  kolorowy ekran dotykowy Lexmark e-Task 4,3" z potwierdzeniem akustycznym.

  Do tego opcjonalne zasobniki na 550 arkuszy papieru czynią z niej świetnym partnerem w biurze.

  Z urządzeniem otrzymujesz startowy toner w technologii Unison™ zapewniający wydruk 6000 stron, a każdy kolejny o bardzo wysokiej wydajności do 21 000 stron. Rozbudowa o opcjonalne podajniki papieru, które zwiększą pojemność wejściową do 2 300 arkuszy jest prosta i szybka. Dzięki temu możesz  drukować więcej i mieć krótsze przestoje.

  M3250 mierzy  303mm wysokości x 399mm szerokości x 374mm głębokości - wymiary klasy biznes pozwalające dopasować się do średnich biur i gabinetów. Łatwo możesz ją przenieść. Automatyczne drukowanie dwustronne stanowi standard, a dodatkowo drukarka jest wyposażona w tryby oszczędzania energii, które wspierają klasyfikację EPEAT® Silver i certyfikację ENERGY STAR®. Program zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych Lexmarka (LCCP) i program zbierania zużytych urządzeń Lexmarka (LECP) minimalizują zużycie odpadów i wspierają recykling (dostępność różni się w zależności od kraju).

  Stalowa rama urządzenia zapewnia jego długą żywotność. Do tego innowacyjna technologia obramowywania czcionek sprawia, że nawet najmniejszy szary tekst będzie wyraźny i czytelny. Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi.

   

  TANIA EKSPLOATACJA

  Domeną urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek Lexmark, a szczególnie oferowanych tutaj modeli dedykowanych dla firm jest bardzo tania eksploatacja. Jest tak bardzo opłacalna, że nie warto stosować zamienników, czy regeneracji. Zapytaj nas o ceny tonerów dla firm.

  LEXMARK JEST EKO

  W cenie oferujemy program zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych Lexmarka (LCCP) i program zbierania zużytych urządzeń Lexmarka (LECP) minimalizują zużycie odpadów i wspierają recykling.

  LEXMARK JEST BEZPIECZNY

  Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi.

  Dane techniczne

  Prędkość druku 47 stron / min.
  Obsługiwane formaty A4, A5, A6, koperty
  Rozdzielczość 1200 x 1200 dpi
  Złącza USB, LAN
  Wydajność miesięczna Do 20 000 stron / msc.
  Podajniki papieru Dwa: 550 + 100 arkuszy
  Pojemność papieru standardowa 650 arkuszy
  Pojemność papieru z opcjami 2300 arkuszy
  Pamięć standardowa/max 1025 MB
  Twardy dysk Opcjonalny
  Inne Automatyczny duplex, małe gabaryty
  Możliwe opcje Kaseta na 250 i 550 arkuszy, WiFI, RS-232C, 1284-B, szafka obrotowa
  Gwarancja 12 miesięcy + 36 miesięcy*

  Do pobrania

  Opinie

  Na razie nie ma opinii o produkcie.

  Napisz pierwszą opinię o „Lexmark M3250”

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.