Lexmark M5255

(2 opinie klienta)

Producent: Stan:
Wysoka wydajność i zastosowanie dla dużych grup roboczych i dużych nakładów. Drukowanie pierwszej strony w zaledwie 4,5 sekundy oraz gwarancja prędkości druku do 52 str./min. Dotykowy 4,3-calowy ekran dotykowy z interfejsem e-Task znanym z telefonów i tabletów oraz konfigurowalne aplikacje zwiększające wygodę i wydajność.

 

Wszechstronna technologia obsługi papieru oraz materiały eksploatacyjne o bardzo długiej żywotności, których nie trzeba często wymieniać. Bogactwo wyposażenia opcjonalnego daje dostęp do przemyślanych rozwiązań ułatwiających obsługę.

 

W ofercie powitalnej już od 59 zł netto/msc.

Dostępne

Dla małych i średnich biur
Bonusy
Wielostanowiskowa
48 miesięcy gwarancji*

×

  Otrzymaj ofertę na wybrane urządzenie


  Wyślij wiadomość lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Nasz numer telefonu: (+48) 52 3461306.

  Opis

  Opis produktu

   

  Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest dla nas bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi. Z tego powodu organizacja Keypoint Intelligence — Buyers Lab wyróżniła Lexmarka prestiżową nagrodą BLI PaceSetter w kategorii bezpieczeństwa przetwarzania obrazów dokumentów***. Ten produkt Lexmarka zapewnia również zgodność z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (GDPR).

  Tryb uśpienia nie tylko aktywuje się w czasie bezczynności urządzenia, ale także można go włączyć jednym naciśnięciem nowego przycisku zasilania z przodu urządzenia. Wyjątkowy tryb cichy Lexmarka ogranicza emisje hałasu, zmniejszając głośność dźwięku do 5 dBA, a tryb Eco pozwala obniżyć pobór mocy i wymusić drukowanie dwustronne, by oszczędzać papier. Teraz jeszcze łatwiej wykonasz wszystkie zadania, mając do dyspozycji nowy przycisk zasilania i port USB dla pendrive z przodu, 4,3-calowy kolorowy wyświetlacz LCD z klawiaturą do monitorowania i konfigurowania ustawień systemu oraz możliwość dostępu do części i materiałów eksploatacyjnych przez jedną pokrywę. Wygodny dostęp do ścieżki podawania papieru z przodu oznacza, że nie musisz już mieć dostępu do tylnej części urządzenia. Dzięki temu możesz ustawić je w szafce lub na niej. Do tego tace są zgodne z ustawą o osobach niepełnosprawnych (ADA), ponieważ można otworzyć je jedną ręką, naciskając przycisk — nie trzeba używać siły ani niczego obracać.

  Intensywna i długa praca nawet w najtrudniejszych środowiskach jest możliwa dzięki stalowej ramie i wszechstronnemu systemowi podawania papieru, który zapewnia obsługę różnorodnych typów i rozmiarów nośników. Skorzystaj z szerokiego zakresu rozmiarów i rozmaitych materiałów — od małych, wąskich formatów papieru po nośniki winylowe do zastosowań zewnętrznych. Doskonała niezawodność podawania papieru sprawia, że drukarka MS725dvn świetnie nadaje się do drukowania na wąskich nośnikach o szerokości zaledwie 3 cali (76 mm).

  Dane techniczne

  Prędkość druku 52 strony / min.
  Obsługiwane formaty A4, A5, A6, koperty
  Rozdzielczość 1200 x 1200 dpi
  Złącza USB, LAN, USB dla druku z pendrive
  Wydajność miesięczna Do 250 000 stron / msc.
  Podajniki papieru Dwa: 550 + 100 arkuszy
  Pojemność papieru standardowa 650 arkuszy
  Pojemność papieru z opcjami 4400 arkuszy
  Pamięć standardowa/max 1024 MB / 5120 MB
  Twardy dysk Opcja
  Inne Automatyczny duplex, wysoka wydajność
  Możliwe opcje Pojemniki na papier o pojemnościach od 250 do 2100 arkuszy w tym zamykane na klucz, mailbox, finisher, zszywacz, WiFI, złącze do światłowodu, złącze RS-232C, złącze 1284-B, IPDS, emulacja PRESCRIBE, szafka

  Do pobrania

  Opinie

  Używałeś już tego produktu?

  Pomóż innym w wyborze

  5,0
  Na podstawie 2 recenzji
  5 gwiazdek
  100%
  4 gwiazdki
  0%
  3 gwiazdki
  0%
  2 gwiazdki
  0%
  1 gwiazdka
  0%
  1. Marcin

   Solidna i wydajna drukarka do pracy w ciężkich warunkach, Polecam.

  2. ebi

   produkt przeznaczony przede wszystkim do sporej ilosci druków, nigdy nie myślałem ze prosta drukarka poradzi sobie bez jakichkolwiek problemów z tak duża iloscia drykowanych stron, zawsze byłem uświadamiany ze drukarki A3 są dedykowane do takich ilosci a tu proszę ogromna niespodzianka 🙂
   drukarka wydrukowala juz u nas kilkaset tyś stron i jak do tej pory nie było nawet jednej usterki
   Warto!!!

  Dodaj opinię

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Anuluj


  Scroll to Top