Lexmark M5270

(1 opinia klienta)

Producent: Stan:
Drukarka dla dużych grup roboczych. Drukuje z prędkością 66 stron na minutę. Zastosowana w urządzeniu wszechstronna technologia obsługi papieru sprawia, że drukowanie jest  niezawodne a  podzespoły  o długiej żywotności wydłużają czas pracy.  Stalowa rama i wytrzymała konstrukcja doskonale sprawdzają się podczas intensywnego użytkowania w trudnych warunkach.

Dostępność tonerów o wydajności aż 45 000 daje ogromne oszczędności zniechęcające do stosowania zamienników. W wyposażeniu toner startowy na 11 000 stron.

Wyjątkowe kompleksowe funkcje bezpieczeństwa Lexmarka pomagają chronić wydruki  a także sieć i urządzenie.

 

W ofercie  już od 89 zł netto/msc.

Dostępne

Duże grupy robocze
Bonusy
Stanowiskowa
48 miesięcy gwarancji*

×

  Otrzymaj ofertę na wybrane urządzenie


  Wyślij wiadomość lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Nasz numer telefonu: (+48) 52 3461306.

  Opis

  Opis produktu

  Drukarka Lexmark M5270 to urządzenie przystosowane do intensywnej pracy. Drukuje do 66 stron na minutę. Solidny system obsługi papieru w niezawodny sposób radzi sobie z szerokim zakresem nośników różnych rodzajów i rozmiarów. Rozbudować go można  do pojemności  4400 arkuszy a także opcjonalne funkcje wykańczania.

  Z urządzeniem otrzymujesz startowy toner w technologii Unison™ zapewniający wydruk 11 000 stron, a każdy kolejny o bardzo wysokiej wydajności do 45 000 stron. Rozbudowa o opcjonalne podajniki papieru, które zwiększa pojemność wejściową do 4 400 arkuszy jest prosta i szybka. Dzięki temu możesz  drukować więcej i mieć krótsze przestoje.

  Automatyczne drukowanie dwustronne stanowi standard, a dodatkowo drukarka jest wyposażona w tryby oszczędzania energii, które wspierają klasyfikację EPEAT® SILVER  i certyfikację ENERGY STAR®. Program zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych Lexmarka (LCCP) i program zbierania zużytych urządzeń Lexmarka (LECP) minimalizują zużycie odpadów i wspierają recykling (dostępność różni się w zależności od kraju).

  Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi.

  Dane techniczne

  Prędkość druku 66 stron / min.
  Obsługiwane formaty A4, A5, A6, koperty
  Złącza USB, LAN
  Rozdzielczość 1200 x 1200 dpi
  Wydajność miesięczna Do 100 000 stron / msc.
  Podajniki papieru Dwa: 550 + 100 arkuszy
  Pojemność papieru standardowa 650 arkuszy
  Pojemność papieru z opcjami 4 400 arkuszy
  Pamięć standardowa/max 1024 MB
  Twardy dysk Opcjonalnie
  Inne Automatyczny duplex
  Możliwe opcje Pojemniki na papier o pojemnościach od 250 do 2100 arkuszy w tym zamykane na klucz, mailbox, finisher, zszywacz, WiFI, złącze do światłowodu, złącze RS-232C, złącze 1284-B, IPDS, emulacja PRESCRIBE, szafka

  Do pobrania

  Opinie

  Używałeś już tego produktu?

  Pomóż innym w wyborze

  5,0
  Na podstawie 1 recenzji
  5 gwiazdek
  100%
  4 gwiazdki
  0%
  3 gwiazdki
  0%
  2 gwiazdki
  0%
  1 gwiazdka
  0%
  1. Anonim

   Drukarkę mamy w biurze mniej więcej od dwóch lat i jak do tej pory nie działo się z nią nic niepokojącego. Pracuje na dość dużych obrotach i jak na razie nikt nie skarżył się na żadne usterki.

  Dodaj opinię

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Anuluj


  Scroll to Top