Lexmark XC2326

(1 opinia klienta)

Producent: Stan:
Pojedyncze osoby i małe grupy robocze mogą łatwo i wszechstronnie realizować wydruki w kolorze dzięki kompaktowemu, lekkiemu urządzeniu wielofunkcyjnemu Lexmark XC2326.

Urządzenie to łączy drukowanie z szybkością do 24 str./min z automatycznym skanowaniem z szybkością do 90 obrazów na minutę, a także kopiowanie i faks. Możesz sterować urządzeniem za pomocą ekranu dotykowego o przekątnej 7,2 cm i połączyć się z nim za pośrednictwem sieci Wi-Fi lub innych opcji.

 

 

W ofercie już od
75 zł netto/msc.

 

Dostępne

Dla małych i średnich biur
Bonusy
Małe nakłady
48 miesięcy gwarancji

×

  Otrzymaj ofertę na wybrane urządzenie


  Wyślij wiadomość lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Nasz numer telefonu: (+48) 52 3461306.

  Opis

  Opis produktu

  Małe grupy robocze mogą łatwo i wszechstronnie realizować wydruki w kolorze dzięki kompaktowemu, lekkiemu urządzeniu wielofunkcyjnemu Lexmark XC2326. Idealne urządzenia dla pojedynczych stanowisk pracy i do pracy zdalnej. Opracowane z myślą o niezawodności, wydajności i bezpieczeństwie, zapewnia trwałe podzespoły drukujące, drukowanie z szybkością do 24 str./min., skanowanie z szybkością do 90 obrazów na minutę oraz wyjątkową gwarancję bezpieczeństwa Lexmarka obejmującą wszystkie funkcje. Dzięki wymiennemu tonerowi Unison™ o wydajności do 5500/6000 stron czarno-białych/kolorowych i możliwości zwiększenia pojemności podajników papieru do 751 stron można drukować więcej przy krótszych przestojach. Użytkownicy mogą się łączyć za pomocą gniazda USB, sieci LAN Gigabit Ethernet lub Wi-Fi. Używanie urządzenia za pomocą kolorowego ekranu dotykowego o przekątnej 7,2 cm. Wbudowane konektory do chmury mogą integrować się z Box, DropBox, Google Drive i Microsoft OneDrive.

  Uzyskuj żywe, bogate w kolory wydruki lub kopie z prędkością do 24 stron na minutę i korzystaj z automatycznego skanowania dwustronnego z prędkością do 90 obrazów na minutę. Odpowiednio szybki dwurdzeniowy procesor 1 GHz oraz 1 GB pamięci zapewniają niezwykłą wydajność podczas realizacji dużych zadań. Dzięki kompaktowym wymiarom — 344,4 mm (wysokość) × 411,2 mm (szerokość) × 394,1 mm (głębokość) — urządzenie zmieści się niemal wszędzie. Faks analogowy zapewnia dodatkowe opcje wysyłania i odbierania dokumentów. Uprość mobilne drukowanie za pomocą aplikacji Lexmark Mobile Print,Google Cloud Print,Mopria® i AirPrint. Oryginalny toner Unison™ umożliwia wydrukowanie do 6000/5500 stron (w kolorze/mono) w intensywnych i żywych kolorach, zapewniając większą wydajność drukowania i mniej przestojów. Jednoczęściowa kaseta upraszcza wymianę materiałów eksploatacyjnych, ograniczając przerwy w pracy. Opcjonalne zasobniki wejściowe zwiększają łączną pojemność wejściową do 751 arkuszy, co umożliwia dłuższe drukowanie i zapewnia większą elastyczność w zakresie nośników. Stalowa rama i niezwykle trwałe podzespoły obrazujące zapewniają długą żywotność i ograniczają do minimum potrzebę konserwacji.

  Image

  BARDZO TANIA EKSPLOATACJA

  Stosowanie tonerów oryginalnych Lexmark w tym modelu jest tak bardzo opłacalne, że nie warto stosować zamienników, czy regeneracji. Zapytaj nas o ceny tonerów dla firm i zyskaj specjalne rabaty nawet do 50%.

  Image

  GWARANCJA 48 miesięcy +

  Urządzenie posiada 48 miesięcy gwarancji, gdzie usługi są realizowane w miejscu eksploatacji lub w centrum serwisu naszej firmy w ciągu 48h, lub następnego dnia roboczego. Potrzebujesz dodatkowej gwarancji? Daj znać rozszerzymy ją dla Ciebie.

  Image

  BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

  Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi.

  Image

  EKOLOGIA NA KAŻDYM ETAPIE

  W cenie oferujemy program zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych Lexmarka (LCCP) i program zbierania zużytych urządzeń Lexmarka (LECP), które minimalizują ilość odpadów i wspierają recykling.

  Image

  AKTUALNE BONUSY

  Urządzenie dostępne w ramach oferty powitalnej oraz w abonamencie z darmowym pakietem wydruków - zapraszamy do kontaktu. Najlepsze rabaty otrzymasz w naszym salonie!

  Dane techniczne

  Prędkość druku czarny: 24 str./min. / kolorowy: 24 str./min.
  Funkcje główne drukowanie, kopiowanie, skanowanie, fax
  Rodzaj druku laserowy
  Kolor drukowania kolorowy i czarny
  Obsługiwane formaty A4, A5, A6, koperty
  Panel użytkownika kolorowy, dotykowy, 2,8 cala
  Rozdzielczość 2400 x 600 dpi CQ
  Złącza USB, sieć LAN 10/100/1000, WIFI
  Wydajność miesięczna do 6 000 stron
  Podajniki papieru dwa: 250 + 1 arkusz
  Pojemność papieru z opcjami 751 arkuszy
  Pamięć standardowa/max 1024 MB / 1024 MB
  Twardy dysk niedostępny
  Tonery startowe na 1 500 stron każdy
  Tonery czarny na 5 500, kolorowe na 6 000 stron każdy
  Inne automatyczny druk dwustronny – duplex, podajnik kopert
  Możliwe opcje podajnik papieru 550 arkuszy, szafka/podstawa
  Gwarancja 48 miesięcy

  Karta produktu

  1 opinia dla Lexmark XC2326

  1. Janka

   Sprytne i małe urządzenie.

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *