Lexmark XC4140

(3 opinie klienta)

Producent: Stan: /

 

Lexmark XC4140 gwarantuje wysoką jakość wydruku i skanowania. Posiada możliwości i trwałość urządzenia wielofunkcyjnego dla grup roboczych, a jednocześnie jest przyjazne i łatwe w  obsłudze. Duży, wygodny panel dotykowy to też duży atut ułatwiający pracę, a szybkość wydruku, niski koszt eksploatacji i wysoki poziom bezpieczeństwa są argumentami skłaniającymi do zakupu czy najmu. Niezastąpione urządzenie zamknięte w prostej, kompaktowej i funkcjonalnej obudowie.

Dostępność tonerów o wydajności 20 000 stron w mono oraz 13 000 w kolorze daje ogromne oszczędności zniechęcające do stosowania zamienników. W wyposażeniu tonery startowe na  7 000 stron.

 

 

W ofercie  już od 79 zł netto/msc.

Dostępne

Dla średnich i dużych grup roboczych
Bonusy
Wielostanowiskowa
48 miesięcy gwarancji

×

  Otrzymaj ofertę na wybrane urządzenie


  Wyślij wiadomość lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Nasz numer telefonu: (+48) 52 3461306.

  Opis

  Opis produktu

   

  Opracowane 
  z myślą o przedsiębiorstwach kolorowe urządzenie
  wielofunkcyjne Lexmark XC4140. Wspaniałe kolory w niedrogim, kompaktowym urządzeniu.

  Wysoka produktywność nawet dla dużych zadań  drukowania w kolorze dzięki szybkości drukowania do 38 stron na minutę. Wydruk pierwszej strony w zaledwie 5 sekund. Błyskawiczne przetwarzanie złożonych zadań wydruku  dużych fotografii i grafiki  wysokiej rozdzielczości. Urządzenie posiada  przechylany ekran umożliwiający obsługę interfejsu osobom o każdym wzroście. Standardowe gniazdo słuchawkowe oraz funkcje potwierdzeń głosowych ułatwiają obsługę urządzenia użytkownikom z upośledzeniem wzroku. 

  Bezpośrednie drukowanie 
  plików pakietu Microsoft
  Office oraz innych rodzajów 
  plików i obrazów z napędów 
  flash.

  Wysokowydajny toner zapewnia stałą, niezwykłą jakość obrazu, długotrwałą niezawodność systemu oraz wyjątkową zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju. 

  Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi.

  Dane techniczne

  Prędkość druku mono: 38 str./min./kolor: 38 str./min.
  Obsługiwane formaty A4, A5, A6, koperty
  Rozdzielczość 1200 x 1200 dpi
  Złącza USB, LAN
  Wydajność miesięczna Do 15 000 stron / msc.
  Podajniki papieru Dwa: 550+ 100 arkuszy
  Pojemność papieru standardowa 650 arkuszy
  Pojemność papieru z opcjami 2300 arkuszy
  Pamięć standardowa/max 2048 MB / 4096 MB
  Twardy dysk Dostępny jako opcja
  Inne Automatyczny duplex,
  Możliwe opcje Kaseta na  550 arkuszy, WiFI,  regulowany stojak
  Gwarancja 12 miesięcy + 36 miesięcy*

  Do pobrania

  Opinie

  Używałeś już tego produktu?

  Pomóż innym w wyborze

  5,0
  Na podstawie 3 recenzji
  5 gwiazdek
  100%
  4 gwiazdki
  0%
  3 gwiazdki
  0%
  2 gwiazdki
  0%
  1 gwiazdka
  0%
  1. agro

   Uzywam tą maszynę w naszej firmie, jednym słowem rewelacja, bardzo wydajne i bezproblemowe urzadzenie, wyświetlacz/obsługa bardzo prosta, nie sprawia żadnych problemów – nawet dla osób które mialy z tym problem w innych urzadzeniach.
   Urządzenie w opiece serwisowej – to swietny wybór.

  2. Anna

   Jestem zadowolona z zakupu, drukarka działa bez zarzutu, praca przez wi-fi oraz skanowanie z możliwością wysyłania na adres e-mail to super sprawa. Tonery bardzo wydajne. Obsługa urządzenia prosta, menu zrozumiałe.

  3. CyberCar

   Urządzenie bardzo pozytywnie oceniane przez użytkowników w naszej firmie. Jako wielofunkcyjne urządzenie spełnia oczekiwania wykorzystania w dużej części opcji skanowania, drukowania , przesyłania na email materiałów. Duże możliwości różnego rodzaju wtyczek i skryptów dogrywanych na życzenie klienta i potrzeb w danym obszarze działania, ale uwaga dla administratorów, wymaga to dużej orientacji w obsłudze menu zarządzania.
   Drukowanie ponad przewidzianą normę producenta i bez żadnych awarii. Warto mieć umowę na bezstresowe zaopatrywanie się w materiały eksploatacyjne i o urządzeniu możemy zapomnieć pod kątem problemów.

  Dodaj opinię

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Anuluj