Lexmark XC4352

Producent: Stan:

 

Lexmark XC4352 to bardzo szybkie urządzenie wielofunkcyjne o ultra bardzo niskich kosztach eksploatacji. Standardowo wyposażone w funkcje, które w innych modelach dostępne są w opcjach.

Bardzo intuicyjny i duży 10 calowy wyświetlacz wspiera użytkowanie podczas kopiowania, skanowania, odbierania poufnych wydruków, czy faxów. Lexmark XC4352 to niezawodność i trwałość powodujące w średnich i dużych grupach roboczych – będzie wspierać twoją firmę przez wiele lat.

Tonery o wydajności 26 000 stron mono oraz 15 000 w kolorze dają oszczędności zniechęcające do stosowania zamienników. W wyposażeniu tonery startowe na 5 000 stron.

Najtaniej w OFERCIE POWITALNEJ – sprawdź teraz!

 

 

W abonamencie od
89 zł netto/msc.

Mała ilość na stanie

Dla małych i średnich biur
Wybierz swoje bonusy
Średnie i duże nakłady
 Sprzedaż lub dzierżawa
urządzenia wielofunkcyjne a3  Podobne produkty

×

  Otrzymaj ofertę na wybrane urządzenie


  Wyślij wiadomość lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Nasz numer telefonu: (+48) 52 3461306.

  Opis

  Opis produktu

  Zaprojektowane z myślą o wysokiej wydajności, bezpieczeństwie dokumentów i łatwości obsługi urządzenie Lexmark XC4352 stanowi doskonałe rozwiązanie dla średnich i dużych grup roboczych, które oczekują szybkości, łatwości i wsparcia w codziennej pracy. Solidność, trwałość, łatwość obsługi i bardzo niskie koszty eksploatacji to atuty urządzenia. W nowym modelu podniesiono poprzeczkę jeśli chodzi o bezpieczeństwo druku, jeszcze łatwiejszy w obsłudze 10 calowy panel do obsługi dodatkowo wyposażono w elementy akustyczne. Powiększono tonery co znowu wpłynęło na znaczne obniżenie kosztów eksploatacji. W naszej opinii największą wartością może być tu świetnie działający OCR zamieniający codzienne dokumenty w pliki doc xls czy przeszukiwalne pdf!

  Jednoprzebiegowe skanowanie dwustronne jest bardzo szybkie i dokładne, a ekran dotykowy w formie tabletu o rozmiarze aż 10 cali ułatwia przetwarzanie zadań. W urządzeniu zastosowano świetne rozwiązania zmierzające ku oszczędzaniu energii elektrycznej. Wymienne kasety z tonerem Unison™ mają wysoką wydajność do 26 000/15 000 stron w trybie monochromatycznym/kolorowym**. Niezawodny produkt wielofunkcyjny zapewnia kolorowe wydruki o wysokiej jakości w różnych środowiskach.

  Lexmark XC4352 świetnie obsługuje nietypowe rodzaje papieru, koperty nawet te powlekane, arkusze grube i tekturowe. Do tego profesjonalne funkcje wspierające jakość kolorów na twoich wydrukach.

  Jeśli brakuje tobie funkcji na pulpicie urządzenia możesz je rozbudować. Producent przygotował wiele dodatkowych aplikacji, w które możesz wyposażyć XC4352 tak jak i możesz wyposażyć je w wiele dodatkowych opcji. 

  Image

  BARDZO TANIA EKSPLOATACJA

  Stosowanie tonerów oryginalnych Lexmark w tym modelu jest tak bardzo opłacalne, że nie warto stosować zamienników, czy regeneracji. Zapytaj nas o ceny tonerów dla firm i zyskaj specjalne rabaty nawet do 50%.

  Image

  GWARANCJA 48 miesięcy +

  Urządzenie posiada 48 miesięcy gwarancji, gdzie usługi są realizowane w miejscu eksploatacji lub w centrum serwisu naszej firmy w ciągu 48h, lub następnego dnia roboczego. Potrzebujesz dodatkowej gwarancji? Daj znać rozszerzymy ją dla Ciebie.

  Image

  BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

  Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi.

  Image

  EKOLOGIA NA KAŻDYM ETAPIE

  W cenie oferujemy program zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych Lexmarka (LCCP) i program zbierania zużytych urządzeń Lexmarka (LECP), które minimalizują ilość odpadów i wspierają recykling.

  Image

  AKTUALNE BONUSY

  Urządzenie dostępne w ramach oferty powitalnej oraz w abonamencie z darmowym pakietem wydruków - zapraszamy do kontaktu. Najlepsze rabaty otrzymasz w naszym salonie!

  Dane techniczne

  Prędkość druku czarny: 50 str./min. / kolorowy: 50 str./min.
  Funkcje główne drukowanie, kopiowanie, skanowanie, fax, OCR
  Rodzaj druku laserowy
  Kolor drukowania kolorowy i czarny
  Obsługiwane formaty A4, A5, A6, koperty
  Panel użytkownika 10 cali, kolorowy, dotykowy, akustyczny,
  Rozdzielczość 1200 x 1200 dpi
  Złącza USB, sieć LAN 10/100/1000, pendrive
  Wydajność miesięczna do 20 000 stron
  Podajniki papieru dwa: 550 + 100 arkuszy
  Pojemność papieru z opcjami 2850 arkuszy
  Pamięć standardowa/max 2048 MB / 2048 MB
  Twardy dysk w standardzie Intelligent Storage Drive
  Tonery startowe na 5 000 stron każdy
  Tonery czarny na 26 000, kolorowe na 15 000 stron każdy
  Inne automatyczny druk dwustronny – duplex, podajnik kopert, OCR
  Możliwe opcje zszywacz, podajniki papieru na 550 arkuszy, WIFI, regulowany stojak, szafka/podstawa
  Gwarancja 48 miesięcy

  Karta produktu

  Recenzje

  Na razie nie ma opinii o produkcie.

  Napisz pierwszą opinię o „Lexmark XC4352”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *