Lexmark XM1342

Producent: Stan:

 

Jako że są wyposażone w podstawowe funkcje dla niewielkich grup roboczych, urządzenia wielofunkcyjne XM1342 zapewniają obsługę drukowania do 40 stron na minutę, a także automatyczne skanowanie dwustronne, kopiowanie i faksowanie. Jest lekkie i kompaktowe, dzięki czemu zmieści się niemal wszędzie oraz zapewnia łączność USB, LAN i WiFi.

Kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 7,2 cala obejmuje wbudowaną łączność w chmurze, co usprawnia pracę. Standardowe drukowanie dwustronne pozwala zaoszczędzić papier, a kompleksowe zabezpieczenia Lexmarka pomagają chronić sieć komputerową i wrażliwe informacje.

 

W abonamencie od
116 zł netto/msc.

 

Dostępne

Dla małych i średnich biur
Bonusy
Małe nakłady
48 miesięcy gwarancji

×

  Otrzymaj ofertę na wybrane urządzenie


  Wyślij wiadomość lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Nasz numer telefonu: (+48) 52 3461306.

  Opis

  Opis produktu

  Lekkie, kompaktowe i szybkie urządzenie wielofunkcyjne XM1342 umożliwia drukowanie z prędkością do 40 stron na minutę oraz automatyczne skanowanie dwustronne, kopiowanie i faksowanie. Jest też wyposażone w wygodny ekran dotykowy. Połącz się za pomocą USB, sieci Wi-Fi lub Gigabit Ethernet i dodaj opcjonalny zasobnik na 550 arkuszy lub kasetę z tonerem Unison™ o bardzo wysokiej wydajności, oferującą nawet do 18 000 stron wydruku. Drukuj w trybie monochromatycznym z prędkością do 40 stron na minutę — czas wydruku pierwszej strony wynosi zaledwie 5,9 sekundy. Funkcja automatycznego skanowania dwustronnego umożliwia rejestrowanie dokumentów z prędkością do 92 obrazów w formacie A4 na minutę. Dwurdzeniowy procesor 1 GHz oraz 512 MB pamięci zapewniają niezwykłą wydajność podczas realizacji dużych zadań. Dzięki kompaktowym wymiarom — 339 mm (wysokość) × 411 mm (szerokość) × 366 mm (głębokość) — urządzenie zmieści się niemal wszędzie.

  Możesz nawiązać połączenie za pośrednictwem sieci Wi-Fi, Ethernet bądź kabla USB. Uprość druk mobilny za pomocą aplikacji Lexmark Mobile Print oraz technologii Mopria® i AirPrint. Steruj drukowaniem, kopiowaniem, faksowaniem i automatycznym skanowaniem dwustronnym za pomocą kolorowego ekranu dotykowego o przekątnej 7,2 cm. Wbudowane rozwiązanie Cloud Connector umożliwia zapisywanie skanów i pobieranie plików z popularnych usług w chmurze, takich jak Box, DropBox, Dysk Google i Microsoft OneDrive.

  Dostępny jest toner Unison™, który umożliwia wydrukowanie nawet 18 000 stron — dzięki niemu można zwiększyć liczbę wydruków i ograniczyć czas przestojów. Opcjonalny zasobnik papieru zwiększa łączną pojemność wejściową do 900 arkuszy, co umożliwia dłuższe drukowanie i zapewnia większą elastyczność w zakresie nośników. Stalowa rama i niezwykle trwałe podzespoły obrazujące zapewniają długą żywotność i ograniczają do minimum potrzebę konserwacji.

  Kompleksowa architektura bezpieczeństwa firmy Lexmark zabezpiecza Twoje informacje — w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi. Szereg wbudowanych funkcji zwiększa odporność urządzenia na ataki. Funkcja wydruku poufnego zapewnia bezpieczeństwo wydruków przez zastosowanie prostego kodu PIN. Urządzenie ma w standardzie funkcję automatycznego drukowania dwustronnego. Zintegrowane tryby oszczędzania energii wspierają klasyfikację EPEAT® Silver i certyfikację ENERGY STAR®.

  Image

  BARDZO TANIA EKSPLOATACJA

  Stosowanie tonerów oryginalnych Lexmark w tym modelu jest tak bardzo opłacalne, że nie warto stosować zamienników, czy regeneracji. Zapytaj nas o ceny tonerów dla firm i zyskaj specjalne rabaty nawet do 50%.

  Image

  GWARANCJA 48 miesięcy +

  Urządzenie posiada 48 miesięcy gwarancji, gdzie usługi są realizowane w miejscu eksploatacji lub w centrum serwisu naszej firmy w ciągu 48h, lub następnego dnia roboczego. Potrzebujesz dodatkowej gwarancji? Daj znać rozszerzymy ją dla Ciebie.

  Image

  BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

  Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi.

  Image

  EKOLOGIA NA KAŻDYM ETAPIE

  W cenie oferujemy program zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych Lexmarka (LCCP) i program zbierania zużytych urządzeń Lexmarka (LECP), które minimalizują ilość odpadów i wspierają recykling.

  Image

  AKTUALNE BONUSY

  Urządzenie dostępne w ramach oferty powitalnej oraz w abonamencie z darmowym pakietem wydruków - zapraszamy do kontaktu. Najlepsze rabaty otrzymasz w naszym salonie!

  Dane techniczne

  Prędkość druku czarny: 40 str./min.
  Funkcje główne drukowanie, kopiowanie, skanowanie, fax
  Rodzaj druku laserowy
  Kolor drukowania czarny
  Obsługiwane formaty A4, A5, A6, koperty
  Panel użytkownika kolorowy, dotykowy, 2,8 cala
  Rozdzielczość 2400 x 600 dpi
  Złącza USB, sieć LAN 10/100
  Wydajność miesięczna do 5 000 stron
  Podajniki papieru dwa: 250 + 100 arkuszy
  Pojemność papieru z opcjami 900 arkuszy
  Pamięć standardowa/max 512 MB / 512 MB
  Twardy dysk niedostępny
  Tonery startowe na 3 000 stron
  Tonery czarny na 18 000 stron
  Inne automatyczny druk dwustronny – duplex, podajnik kopert, ogranicznik przepięć
  Możliwe opcje podajnik papieru na 550, regulowany stojak, szafka/podstawa
  Gwarancja 48 miesięcy

  Karta produktu

  Recenzje

  Na razie nie ma opinii o produkcie.

  Napisz pierwszą opinię o „Lexmark XM1342”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *