Lexmark XM3150 – odnowione

Producent: Stan:

 

Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark XM3150 umożliwia drukowanie, kopiowanie, faksowanie i skanowanie oraz wysyłanie wiadomości e-mail.

Korzystanie z jego podstawowych funkcji usprawniają czytelne ikony kolorowego ekranu dotykowego LCD o przekątnej 7 cali. Wyposażenie standardowe obejmuje funkcję automatycznego druku dwustronnego i pojemność papieru wynoszącą 650 arkuszy, co sprzyja zwiększaniu efektywności i produktywności Twojego biura. Szybkość drukowania sięga 47 str./min, a pierwsza strona jest gotowa już po zaledwie 6,5 sekundy. Korzystając z łatwo dostępnego, przedniego portu USB, można zapisywać skanowane dokumenty oraz szybko i wydajnie drukować bezpośrednio z napędu flash.

 

W abonamencie zawierającym 1500 wydruków
95 zł netto/msc.

 

Dostępne

Dla małych i średnich biur
Bonusy
Małe, średnie nakłady
48 miesięcy gwarancji

×

  Otrzymaj ofertę na wybrane urządzenie


  Wyślij wiadomość lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Nasz numer telefonu: (+48) 52 3461306.

  Opis

  Opis produktu

  Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark XM3150 wspomogą rozwój Twojej firmy. Nasze przyjazne dla środowiska urządzenia wyposażone w pomocne aplikacje sprzyjają usprawnianiu Twojej pracy i szybkiemu reagowaniu na zmieniające się potrzeby. Będzie skuteczna nawet kiedy będzie używało ją nawet 30 osób.
   
  Możliwość przetwarzania nawet najbardziej złożonych zadań dzięki dużemu procesorowi oraz pamięci urządzenia. Szybkie wykonywanie pracy dzięki szybkości drukowania i kopiowania sięgającej 47 stron na minutę oraz możliwości otrzymania pierwszej strony w zaledwie 6,5 sekundy. Sporządzanie profesjonalnych wydruków za pomocą urządzenia, które zapewnia jednolitą jakość wydruków na zróżnicowanych materiałach: papierze, grubszych arkuszach czy kopertach. 
  Błyskawiczny czas nagrzewania urządzenia pomaga ograniczać zużycie energii i skraca czas drukowania pierwszej strony.
  Image

  BARDZO TANIA EKSPLOATACJA

  Stosowanie tonerów oryginalnych Lexmark w tym modelu jest tak bardzo opłacalne, że nie warto stosować zamienników, czy regeneracji. Zapytaj nas o ceny tonerów dla firm i zyskaj specjalne rabaty nawet do 50%.

  Image

  GWARANCJA 12 miesięcy +

  Urządzenie posiada 12 miesięcy gwarancji, gdzie usługi są realizowane w miejscu eksploatacji lub w centrum serwisu naszej firmy w ciągu 48h, lub następnego dnia roboczego. Potrzebujesz dodatkowej gwarancji? Daj znać rozszerzymy ją dla Ciebie.

  Image

  BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

  Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi.

  Image

  EKOLOGIA NA KAŻDYM ETAPIE

  W cenie oferujemy program zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych Lexmarka (LCCP) i program zbierania zużytych urządzeń Lexmarka (LECP), które minimalizują ilość odpadów i wspierają recykling.

  Image

  AKTUALNE BONUSY

  Urządzenie dostępne w ramach oferty powitalnej oraz w abonamencie z darmowym pakietem wydruków - zapraszamy do kontaktu. Najlepsze rabaty otrzymasz w naszym salonie!

  Dane techniczne

  Prędkość druku czarny: 47 str./min.
  Funkcje główne kopiowanie, drukowanie, skanowanie, fax
  Rodzaj druku laserowy
  Kolor drukowania czarny
  Obsługiwane formaty A4, A5, A6, koperty
  Panel użytkownika kolorowy, dotykowy, 4,3 cala
  Rozdzielczość 1200 x 1200 dpi
  Złącza USB, sieć LAN 10/100/1000, pendrive
  Wydajność miesięczna do 8 000 stron
  Podajniki papieru dwa: 550 + 100 arkuszy
  Pojemność papieru z opcjami 2300 arkuszy
  Pamięć standardowa/max 1024 MB / 2560 MB
  Twardy dysk niedostępny
  Tonery startowe w urządzeniu
  Tonery czarny na 16 000 stron
  Inne automatyczny druk dwustronny – duplex, podajnik kopert
  Możliwe opcje podajniki papieru na 250 i 550 arkuszy również zamykane na klucz, WIFI, dysk twardy, regulowany stojak, szafka/podstawa
  Gwarancja 12 miesięcy

  Karta produktu

  Recenzje

  Na razie nie ma opinii o produkcie.

  Napisz pierwszą opinię o „Lexmark XM3150 – odnowione”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *