Lexmark XM3250

(1 opinia klienta)

Producent: Stan:
 Urządzenie Lexmark XM3250 umożliwia drukowanie do 47 stron na minutę. Zapewnia wysoką produktywność i niższy pobór mocy.  Wszystko w oparciu o czterordzeniowy procesor 1,2 GHz i opcjonalny dysk twardy. 17,8-centymetrowy kolorowy ekran dotykowy  umożliwia korzystanie z rozwiązań zwiększających wygodę i produktywność. Opcjonalny zintegrowany zszywacz oferuje funkcje wykańczania rzadko spotykane w urządzeniach biurkowych.

Dostępność tonerów o wydajności aż 21 000 daje ogromne oszczędności zniechęcające do stosowania zamienników. W wyposażeniu toner na 6 000 stron.

 

 

W ofercie  już od 119 zł netto/msc.

Dostępne

Dla małych i średnich biur
Wielostanowiskowa
48 miesięcy gwarancji

×

  Otrzymaj ofertę na wybrane urządzenie


  Wyślij wiadomość lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Nasz numer telefonu: (+48) 52 3461306.

  Opis

  Opis produktu

   

  Pierwsza strona w niecałe 6 sek. do tego 47 stron na minutę czyni z XM3250 sprinterem w swojej klasie. Funkcja jednoprzebiegowego skanowania dwustronnego jeszcze bardziej zwiększa wydajność. Moduł obrazujący o długiej żywotności, wyższa wydajność tonera i  opcjonalne zasobniki na 550 arkuszy papieru sprawiają, że jest świetnym partnerem w biurze.

  Z urządzeniem otrzymujesz startowy toner w technologii Unison™ zapewniający wydruk 6000 stron, a każdy kolejny o bardzo wysokiej wydajności do 21 000 stron. Rozbudowa o opcjonalne podajniki papieru, które zwiększą pojemność wejściową do 2 300 arkuszy jest prosta i szybka. 

   Automatyczne drukowanie dwustronne stanowi standard, a dodatkowo drukarka jest wyposażona w tryby oszczędzania energii, które wspierają klasyfikację EPEAT® Silver i certyfikację ENERGY STAR®. Program zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych Lexmarka (LCCP) i program zbierania zużytych urządzeń Lexmarka (LECP) minimalizują zużycie odpadów i wspierają recykling (dostępność różni się w zależności od kraju).

  Stalowa rama urządzenia zapewnia jego długą żywotność.  Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi.

  Dane techniczne

  Prędkość druku 47 stron / min.
  Obsługiwane formaty A4, A5, A6, koperty
  Rozdzielczość 1200 x 1200 dpi
  Złącza USB, LAN
  Wydajność miesięczna Do 20 000 stron / msc.
  Podajniki papieru Dwa: 550 + 100 arkuszy
  Pojemność papieru standardowa 650 arkuszy
  Pojemność papieru z opcjami 2300 arkuszy
  Pamięć standardowa/max 2048 MB
  Twardy dysk Opcjonalny
  Inne Automatyczny duplex, małe gabaryty
  Możliwe opcje Kaseta na 250 i 550 arkuszy, WiFI, RS-232C, 1284-B, szafka obrotowa
  Gwarancja 12 miesięcy + 36 miesięcy*

  Do pobrania

  Opinie

  Używałeś już tego produktu?

  Pomóż innym w wyborze

  5,0
  Na podstawie 1 recenzji
  5 gwiazdek
  100%
  4 gwiazdki
  0%
  3 gwiazdki
  0%
  2 gwiazdki
  0%
  1 gwiazdka
  0%
  1. krikkkk

   Polecam szczególnie. Bardzo solidne urządzenie 4 w 1. Odnosi się wrażenie, że to niewielki sprzęt, ale prędkość ma najwyższą spośród tych, które mamy w biurze.
   Ekran jak w dużych smartfonach z dużymi ikonkami. Używamy już je ok 2 lat, a w sezonie większej sprzedaży drukujemy nawet 15 ryz papieru na miesiąc, awarii brak. Umowa najmu jest na 3 lata, ciekawe co nam zaproponują za rok 😉

  Dodaj opinię

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Anuluj