Lexmark XM7355

Producent: Stan:

 

XM7355 Lexmarka to wiodąca seria monochromatycznych produktów wielofunkcyjnych dla dużych grup roboczych. Charakteryzuje się szybkością druku wynoszącą 52 i 66 stron (wersja urządzenia) na minutę, podzespołami obrazującymi o długiej żywotności, obsługą kaset z tonerem o ultrawysokiej wydajności, szeroką gamą opcjonalnych finiszerów i podajników oraz standardową pojemnością podajników nawet do 3300 arkuszy.

25,4-centymetrowy ekran dotykowy z interfejsem e-Task dostarcza informacji i pozwala sterować urządzeniem bez względu na to, czy łączysz się za pomocą kabla Ethernet, USB czy aplikacji mobilnej.

Najtaniej w OFERCIE POWITALNEJ – sprawdź teraz!

 

W ofercie już od
179 zł netto/msc.

 

Niedostępne

Dla małych i średnich biur
Bonusy
Średnie, duże nakłady
48 miesięcy gwarancji

×

  Otrzymaj ofertę na wybrane urządzenie


  Wyślij wiadomość lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Nasz numer telefonu: (+48) 52 3461306.

  Opis

  Opis produktu

  Zaprojektowana w celu zwiększenia prędkości i skrócenia przestojów drukarka Lexmark MX822ade oferuje prędkość druku monochromatycznego do 55 (52) str./min*, trwałe podzespoły obrazujące i ultrawysoką wydajność tonera.Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest dla nas bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi. Z tego powodu organizacja Keypoint Intelligence — Buyers Lab wyróżniła Lexmarka prestiżową nagrodą BLI PaceSetter w kategorii bezpieczeństwa przetwarzania obrazów dokumentów. Ten produkt Lexmarka zapewnia również zgodność z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (GDPR).Teraz jeszcze łatwiej wykonasz wszystkie zadania, mając do dyspozycji nowy przycisk zasilania i port USB z przodu, 10-calowy kolorowy ekran dotykowy z interfejsem e-Task do monitorowania i konfigurowania ustawień systemu oraz możliwość dostępu do części i materiałów eksploatacyjnych przez jedną pokrywę. Wygodny dostęp do ścieżki podawania papieru z przodu oznacza, że nie musisz już mieć dostępu do tylnej części urządzenia. Do tego tace są zgodne z ustawą o osobach niepełnosprawnych (ADA), ponieważ można otworzyć je jedną ręką, naciskając przycisk — nie trzeba używać siły ani niczego obracać.

  Standardowy dysk twardy zwiększa ogólną wydajność i umożliwia korzystanie z takich funkcji, jak oprogramowanie OCR, skanowanie z różnych źródeł z pełną szybkością, kompresja obrazów, automatyczne wykrywanie, usuwanie pustych stron oraz opcjonalne klasyfikowanie i kierowanie. A opcjonalne finiszery do zszywania, dziurkowania i układania w stosy pozwalają na wykonywanie dużych zadań na miejscu i nadają profesjonalny, dopracowany wygląd nawet mniejszym projektom.Pierwsza strona gotowa w zaledwie 4 sekundy to dopiero początek drukowania i kopiowania z prędkością do 52 (66 - wersja) str./min, możliwego dzięki wydajnemu połączeniu czterordzeniowego procesora 1,2 GHz i nawet 6 GB pamięci. Całości dopełnia jednoprzebiegowe skanowanie dwustronne z prędkością do 150 (144) str./min, największy jak do tej pory podajnik dokumentów na 200 arkuszy i funkcja ultradźwiękowego wykrywania błędów podawania, dzięki której żadna strona nie zostanie pominięta podczas skanowania. Standardowa pojemność podajników wynosząca do 1200 arkuszy (z możliwością zwiększenia do 2300 arkuszy), kasety z tonerem handlowym o wydajności do 55 000 stron oraz moduł obrazujący o długiej żywotności i grzałka utrwalająca, której może nigdy nie trzeba będzie wymieniać — to wszystko sprawia, że więcej czasu możesz przeznaczyć na drukowanie, a mniej na konserwację urządzenia.Intensywna i długa praca nawet w najtrudniejszych środowiskach jest możliwa dzięki stalowym ramkom i solidnemu systemowi podawania papieru, który zapewnia obsługę nośników o różnych typach i rozmiarach. Do tego innowacyjne rozwiązania z zakresu wymiany części i łatwego dostępu do nich pozwalają szybko rozwiązywać problemy.

  Image

  BARDZO TANIA EKSPLOATACJA

  Stosowanie tonerów oryginalnych Lexmark w tym modelu jest tak bardzo opłacalne, że nie warto stosować zamienników, czy regeneracji. Zapytaj nas o ceny tonerów dla firm i zyskaj specjalne rabaty nawet do 50%.

  Image

  GWARANCJA 48 miesięcy +

  Urządzenie posiada 48 miesięcy gwarancji, gdzie usługi są realizowane w miejscu eksploatacji lub w centrum serwisu naszej firmy w ciągu 48h, lub następnego dnia roboczego. Potrzebujesz dodatkowej gwarancji? Daj znać rozszerzymy ją dla Ciebie.

  Image

  BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

  Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi.

  Image

  EKOLOGIA NA KAŻDYM ETAPIE

  W cenie oferujemy program zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych Lexmarka (LCCP) i program zbierania zużytych urządzeń Lexmarka (LECP), które minimalizują ilość odpadów i wspierają recykling.

  Image

  AKTUALNE BONUSY

  Urządzenie dostępne w ramach oferty powitalnej oraz w abonamencie z darmowym pakietem wydruków - zapraszamy do kontaktu. Najlepsze rabaty otrzymasz w naszym salonie!

  Dane techniczne

  Prędkość druku czarny: 52 str./min.
  Funkcje główne drukowanie, kopiowanie, skanowanie, fax
  Rodzaj druku laserowy
  Kolor drukowania czarny
  Obsługiwane formaty A4, A5, A6, koperty
  Panel użytkownika kolorowy, dotykowy, 10 cali
  Rozdzielczość 1200 x 1200 dpi
  Złącza USB, sieć LAN 10/100/1000, pendrive
  Wydajność miesięczna do 50 000 stron
  Podajniki papieru 550 + 550 + 100 arkuszy
  Pojemność papieru z opcjami 2300 arkuszy
  Pamięć standardowa/max 2048 MB / 6144 MB
  Twardy dysk zawarty w urządzeniu
  Tonery startowe na 11 000 stron
  Tonery czarny na 45 000 stron
  Inne automatyczny druk dwustronny – duplex, podajnik kopert, sorter ofsetowy, OCR
  Możliwe opcje podajniki papieru na 550 arkuszy, WIFI, złącze RS-232C, złącze 1284-B, podstawa do wersji konsoli, szafka/podstawa
  Gwarancja 48 miesięcy

  Karta produktu

  Recenzje

  Na razie nie ma opinii o produkcie.

  Napisz pierwszą opinię o „Lexmark XM7355”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *