Lexmark XM9145

Producent: Stan:

 

Wysokie nakłady druku, trwałe podzespoły, gwarantowane bezpieczeństwo, zaawansowane funkcje wykańczania i obsługa formatu większego niż A3:  SRA3 sprawiają, że seria XM9145 Lexmarka to urządzenia wielofunkcyjne wysokiej klasy.

Mnóstwo opcji i obsługa grup roboczych sprawiają, że współpraca z urządzeniem będzie wygodna i szybka. Urządzenie jest dostępne w trzech wersjach zróżnicowanych prędkością druku: 45, 55 i 65 stron na minutę. Wybierz prędkość, oszacuj potrzeby i skontaktuj się z nami by dobrać odpowiedni sprzęt.

 

 

W ofercie już od
294 zł netto/msc.

 

Mała ilość na stanie

Dla małych i średnich biur
Bonusy
Średnie, duże nakłady
48 miesięcy gwarancji

×

  Otrzymaj ofertę na wybrane urządzenie


  Wyślij wiadomość lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Nasz numer telefonu: (+48) 52 3461306.

  Opis

  Opis produktu

  Druk wysokonakładowy, podzespoły eksploatacyjne o długiej żywotności, niezawodne bezpieczeństwo, zaawansowane funkcje wykańczania oraz obsługa formatu SRA3 czynią z urządzenia serii Lexmark XM91xx fundament monochromatycznych wielkoformatowych urządzeń wielofunkcyjnych Lexmarka.

  Funkcje zszywania, układania z offsetem, dziurkowania oraz potrójnego składania i zszywania broszur zapewniają użytkownikom szeroki zakres zastosowań. Pełna gama połączeń: Gigabit Ethernet, USB i opcjonalna obsługa portów równoległych oraz drukowania bezprzewodowego i z urządzeń przenośnych. Dostęp do rozwiązań na ekranie w celu personalizacji sposobu obsługi, integracja z innymi urządzeniami i spełnienie wymagań dotyczących procesów biznesowych. Możesz spełnić najwyższe wymagania dzięki szybkości 45 stron na minutę, pojemności wejściowej do 6650 arkuszy oraz miesięcznemu cyklowi pracy do 200 tys. stron. Obsługa formatu SRA3 — takiego obrazu nie wydrukuje typowa drukarka. Podzespoły eksploatacyjne o długiej żywotności, szybkie wychodzenie z trybu uśpienia, tryby oszczędzania energii i drukowanie dwustronne pozwalają ograniczyć wpływ na środowisko.

  Image

  BARDZO TANIA EKSPLOATACJA

  Stosowanie tonerów oryginalnych Lexmark w tym modelu jest tak bardzo opłacalne, że nie warto stosować zamienników, czy regeneracji. Zapytaj nas o ceny tonerów dla firm i zyskaj specjalne rabaty nawet do 50%.

  Image

  GWARANCJA 48 miesięcy +

  Urządzenie posiada 48 miesięcy gwarancji, gdzie usługi są realizowane w miejscu eksploatacji lub w centrum serwisu naszej firmy w ciągu 48h, lub następnego dnia roboczego. Potrzebujesz dodatkowej gwarancji? Daj znać rozszerzymy ją dla Ciebie.

  Image

  BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

  Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi.

  Image

  EKOLOGIA NA KAŻDYM ETAPIE

  W cenie oferujemy program zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych Lexmarka (LCCP) i program zbierania zużytych urządzeń Lexmarka (LECP), które minimalizują ilość odpadów i wspierają recykling.

  Image

  AKTUALNE BONUSY

  Urządzenie dostępne w ramach oferty powitalnej oraz w abonamencie z darmowym pakietem wydruków - zapraszamy do kontaktu. Najlepsze rabaty otrzymasz w naszym salonie!

  Dane techniczne

  Prędkość druku czarny: 45 str./min.
  Funkcje główne drukowanie, kopiowanie, skanowanie, fax
  Rodzaj druku laserowy
  Kolor drukowania czarny
  Obsługiwane formaty A3, A4, A5, A6, koperty
  Panel użytkownika kolorowy, dotykowy, 10 cali
  Rozdzielczość 1200 x 1200 dpi
  Złącza USB, sieć LAN 10/100/1000, pendrive
  Wydajność miesięczna do 50 000 stron
  Podajniki papieru 500 + 500 + 150 arkuszy
  Pojemność papieru z opcjami 6650 arkuszy
  Pamięć standardowa/max 1024 MB / 3072 MB
  Twardy dysk w urządzeniu
  Tonery startowe na 21 000 stron
  Tonery czarny na 25 000 stron
  Inne automatyczny druk dwustronny – duplex, podajnik kopert, OCR
  Możliwe opcje podajniki papieru na 500 i 3000 arkuszy, finisher, sorter, dziurkacz, zszywacz, WIFI,  RS-232C, złącze 1284-B, szafka/podstawa
  Gwarancja 48 miesięcy

   

  Karta produktu

  Recenzje

  Na razie nie ma opinii o produkcie.

  Napisz pierwszą opinię o „Lexmark XM9145”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *