Sharp BP-30M28

(1 opinia klienta)

Producent: Stan:
Czarno-białe urządzenie wielofunkcyjne BP-30M28 A3 stanowi doskonałe rozwiązanie dla biur o dużym przepływie zadań, które wymagają wysokiej wydajności, wysokiej jakości wydruków i uniwersalności. Urządzenie wyposażone jest w szeroką gamę niezawodnych funkcji ochrony zapewniających bezpieczeństwo danych i sieci, w tym kontrolę dostępu a także samonaprawiający się system firmware.

Model BP-30M28 wykorzystuje opracowaną przez firmę Sharp najnowszą energooszczędną technologię pozwalającą obniżyć koszty i przyczynić się do ochrony środowiska. Toner o wydajności 27 500.

 

W ofercie już od
275 zł netto/msc.

 

Dostępne

Dla małych i średnich biur
Bonusy
Małe, średnie nakłady
25 miesięcy gwarancji

×

  Otrzymaj ofertę na wybrane urządzenie


  Wyślij wiadomość lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Nasz numer telefonu: (+48) 52 3461306.

  Opis

  Opis produktu

  Prędkości drukowania i kopiowania do 28 stron na minutę w trybie mono, wbudowany 100-arkuszowy dwustronny jednoprzebiegowy podajnik dokumentów (RSPF) o prędkości skanowania do 60 obrazów na minutę (skanowanie jednostronne, w trybie kolor i mono) oraz możliwość uzupełnienia papieru bez wstrzymywania zadań drukowania lub kopiowania – wszystko to pomaga zwiększyć efektywność i wydajność. Kolorowy 7-calowy dotykowy panel LCD pochylenia umożliwia wygodną personalizację ekranu początkowego a wskaźniki umożliwiają zdalne sprawdzenie stanu urządzenia wielofunkcyjnego. Codzienna obsługa jest prosta i intuicyjna. Dostępna w standardzie funkcja druku podążającego umożliwia użytkownikom wysyłanie i przechowywanie dokumentów w głównym urządzeniu wielofunkcyjnym, które działa jako serwer. Dokumenty mogą być następnie bezpiecznie wydrukowane na jednym z pięciu urządzeń pracujących w sieci. 

  Maksymalna pojemność papieru to 2100 arkuszy, a obsługa szerokiej gamy materiałów (do A3 i 200 g/m²) umożliwia sprostanie różnym wymaganiom w odniesieniu do przetwarzania dokumentów. Oszczędzający przestrzeń wewnętrzny finiszer (opcjonalny) automatyzuje sortowanie i zszywanie dokumentów.

  Image

  BARDZO TANIA EKSPLOATACJA

  Stosowanie tonerów oryginalnych w tym modelu jest tak bardzo opłacalne, że nie warto stosować zamienników, czy regeneracji.

  Image

  GWARANCJA 25 miesięcy +

  Urządzenie posiada 25 miesięcy gwarancji, gdzie usługi są realizowane w miejscu eksploatacji lub w centrum serwisu naszej firmy w ciągu 48h, lub następnego dnia roboczego. Potrzebujesz dodatkowej gwarancji? Daj znać rozszerzymy ją dla Ciebie.

  Image

  AKTUALNE BONUSY

  Urządzenie dostępne w ramach oferty powitalnej oraz w abonamencie z darmowym pakietem wydruków - zapraszamy do kontaktu. Najlepsze rabaty otrzymasz w naszym salonie!

  Dane techniczne

  Prędkość druku czarny: 28 str./min.
  Funkcje główne drukowanie, kopiowanie, skanowanie
  Rodzaj druku laserowy
  Kolor drukowania czarny
  Obsługiwane formaty A3, A4, A5, A6, koperty
  Panel użytkownika kolorowy, dotykowy, 7 cali
  Rozdzielczość 1200 x 600 dpi
  Złącza USB, sieć LAN 10/100/1000, pendrive
  Wydajność miesięczna do 15 000 stron
  Podajniki papieru 500 + 500 + 100 arkuszy
  Pojemność papieru z opcjami 2100 arkuszy
  Pamięć standardowa/max 4096 MB / 4096 MB
  Twardy dysk dostępny w standardzie
  Tonery startowe na 27 500 stron
  Tonery czarny na 27 500 stron
  Inne automatyczny druk dwustronny – duplex, podajnik kopert, sortowanie ofsetowe
  Możliwe opcje podajniki papieru na 500, WIFI, fax, finisher, szafka/podstawa
  Gwarancja 25 miesięcy

  Karta produktu

  1 opinia dla Sharp BP-30M28

  1. Kamilka86

   Jakiś czas temu szukałam urządzenia do drukowania i kopiowania materiałów czarno-białych do naszego biura. Zależało mi nie tylko na wysokiej jakości, ale i na bezpieczeństwie i energooszczędności urządzenia. Dzisiaj śmiało przyznaję, że Sharp BP-30M28 okazał się strzałem w dziesiątkę!

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *