Sharp BP-50C26

(1 opinia klienta)

Producent: Stan:

 

Jestem najchętniej wybieranym przez firmy i urzędy kserem, kombajnem, a właściwie urządzeniem wielofunkcyjnym jakkolwiek mnie nazwiesz. Papier A5, A4 i A3 to dla mnie pestka. Zapewnię Tobie cieszące oko kolorowe kopie i wydruki i wykonam je szybko. Awarie, przestoje? Nie, to się u mnie nie zdarza. Brudne wydruki? Nie, odbiorcy Twoich dokumentów tego nie zobaczą więc reprezentuj swoimi ofertami i projektami godnie swoją działalność już dziś! I jeszcze ważne: Twoje dane finansowe, know how, pisma są szczególnie chronione przed zagrożeniami.

Mam solidną stalową konstrukcję – zagwarantuję użytkownikom bezproblemowe użytkowanie przez długie lata, a mój wygląd zachwyci – mój design jest unikalny! Mam łatwy panel obsługi, ale wieeele możliwości, które wprowadzą Twoje biuro na wyższy poziom i spełnią wszystkie potrzeby.

Najkorzystniej w ABONAMENCIE – sprawdź teraz!

W abonamencie od: 295 zł + vat

 

Dostępne

Dla małych i średnich biur
Wybierz swoje bonusy
 Małe, średnie nakłady
 25 miesięcy gwarancji
 Sprzedaż lub dzierżawa
urządzenia wielofunkcyjne a3  Podobne produkty

×

  Otrzymaj ofertę na wybrane urządzenie


  Wyślij wiadomość lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Nasz numer telefonu: (+48) 52 3461306.

  Opis

  Opis produktu

  Posiadanie urządzenia wielofunkcyjnego, które nie stwarza problemów jest celem każdej firmy. Różnie z tym bywa, ale Sharp wie jak tworzyć solidne produkty i utrzymywać je w świetnej kondycji przez długie lata.

  Kluczowa jest tania eksploatacja - tak tania by nie trzeba było poszukiwać tonerów zamiennych czy regenerowanych. Do niedawna było to niemożliwe, ale Sharp w modelu BP-50C26 złamał wszelkie stereotypy. Model ten oferuje dwa różne zestawy tonerów - te o porównywalnej z każdą konkurencją pojemnościach i w podobnych cenach oraz tonery superpojemne, które obniżają koszty eksploatacyjne do najniższego możliwego poziomu. Sharp zakłada, że Klient ma mieć pewność, że wykorzysta toner w 100% bo w końcu za niego płaci. By zapewnić pełne oszczędności producent zastosował system blokowania tonera, który uniemożliwia jego wyjęcie jeśli został choć 1% tonera gwarantująć przy tym, że nie ma to wpływu na jakość wydruków i kopii.

  Dlaczego tak bardzo nam zależy by stosować tonery oryginalne? Dlatego, że są wyprodukowane z zastosowaniem najwyższych standardów jakościowych ukierunkowanych na zdrowie użytkowników. Urządzenia nie wpływają na pogorszenie jakości powietrza i ogólnie środowiska biurowego.

  Sharp modelem BP-50C26 wprowadza użytkownika w świat nowoczesności ukierunkowanej na oszczędności ale również na bezpieczeństwo jego danych i funkcje, które dotychczas były opcjonalnymi i nadal są w produktach innych marek - zapytaj nas jak bardzo Sharp BP-50C26 wzmocni Twoje biuro i Twój biznes.

  Image

  BARDZO TANIA EKSPLOATACJA

  Stosowanie tonerów oryginalnych w tym modelu jest tak bardzo opłacalne, że nie warto stosować zamienników, czy regeneracji.

  Image

  GWARANCJA 25 miesięcy +

  Urządzenie posiada 25 miesięcy gwarancji, gdzie usługi są realizowane w miejscu eksploatacji lub w centrum serwisu naszej firmy w ciągu 48h, lub następnego dnia roboczego. Potrzebujesz dodatkowej gwarancji? Daj znać rozszerzymy ją dla Ciebie.

  Image

  AKTUALNE BONUSY

  Urządzenie dostępne w ramach oferty powitalnej oraz w abonamencie z darmowym pakietem wydruków - zapraszamy do kontaktu. Najlepsze rabaty otrzymasz w naszym salonie!

  Dane techniczne

  Prędkość druku czarny: 26 str./min. / kolorowy: 26 str./min.
  Funkcje główne drukowanie, kopiowanie, skanowanie
  Rodzaj druku laserowy
  Kolor drukowania kolorowy i czarny
  Obsługiwane formaty A3, SRA3, A4, A5, A6, koperty
  Panel użytkownika kolorowy, dotykowy, 10,1 cala
  Rozdzielczość druku 1200 x 1200 dpi
  Złącza USB, sieć LAN 10/100/1000, pendrive
  Wydajność miesięczna do 25 000 stron
  Podajniki papieru 550 + 550 + 100 arkuszy
  Pojemność papieru z opcjami 6300 arkuszy
  Pamięć standardowa/max 5120 MB / 5120 MB
  Twardy dysk SSD – dostępny w zestawie
  Tonery startowe czarny na 20 000, kolorowe na 12 000 stron każdy
  Tonery czarny na 20 000 lub 40 000, kolorowe na 12 000 lub 24 000 stron każdy
  Inne automatyczny druk dwustronny – duplex, podajnik kopert, sortowanie offsetowe, szafka/podstawa
  Możliwe opcje podajniki papieru na 500 i 2100 arkuszy, WIFI, fax, większy dysk, finishery
  Gwarancja 25 miesięcy

  Karta produktu

  1 opinia dla Sharp BP-50C26

  1. Maciej z korpo

   Mamy ją od miesiąca, ale moim zdaniem już czas na opinię… po pierwsze ozdoba biura! Cicha, przyjazny panel, którego nie trzeba się uczyć. Póki co bez problemów.

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *