Lexmark XM1246 – świetna obsługa nie tylko kartek, ale i kopert! Jak to ustawić?

Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark XM1246 to niewielka laserowa drukarka monochromatyczna, która, co warto podkreślić, szybko i oszczędnie  kopiuje, skanuje i faksuje. Drukuje aż do 44 stron na minutę. Wyposażona została w materiały eksploatacyjne o długiej żywotności, co sprawia, że nie trzeba często ich wymieniać zbyt często – w biurze, które drukuje około 4 ryzy miesięcznie toner starczy niemal na rok. Urządzenie jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm, oraz małych biur i gabinetów.

 

Lexmark XM1246  ma bogate możliwości połączeniowe: USB, sieć LAN 10/100/1000, pendrive z dodatkową opcją pracy po wi-fi. Procesor wielordzeniowy oraz nawet 2 GB pamięci umożliwiają wykonywanie dużych zadań, a wytrzymała konstrukcja pozwala na długą pracę.

 

Są w sprzedaży drukarki laserowe, które mają problemy z drukiem czytelnego tekstu w szarości. Urządzenia Lexmark do nich nie należą. Innowacyjne technologie stosowane w XM1246 sprawiają, że nawet najmniejszy szary tekst jest zawsze wyraźny i czytelny. Niezawodność i wytrzymałość Lexmarka powoduje, że nie wymagają wielu interwencji serwisu czy informatyków i są doskonałym wyborem do pracy w firmach i ich różnych lokalizacjach: od salonów handlowych po magazyny oraz przychodnie lekarskie.

 

Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark XM1246 dzięki zaawansowanym technologiom podawania papieru ma możliwość drukowania na kopertach. Dzięki temu nie trzeba już ręcznie adresować kopert, a czasami nawet się pomylić. Do wykonania tej czynności służy drugi podajnik – tzw. ręczny, który obsłuży właśnie koperty, recepty i inne nietypowego kształtu i grubości materiały, na których zechcemy drukować. Aby wydruki były proste i równe każdy podajnik jest wyposażony w specjalne prowadnice, które należy dosunąć tak, aby dotykały krawędzi koperty, recepty itp. W sterowniku należy wybrać używany format koperty, a jeśli takiego nie ma w liście zmierzyć ją i wpisać wymiary do sterownika – robi się to tylko raz.

 

Najważniejszą rolę w świecie druku pełni nie tylko drukarka i program, który wykorzystujemy do drukowania kopert, ale również materiał eksploatacyjny jakim jest m. in toner. Warto stosować produkty najwyższej jakości, które będą dla nas gwarancją czytelnego i intensywnego wydruku. W urządzeniu wielofunkcyjnym Lexmark XM1246 wydajność tonera sięga aż do 21 tyś stron, który jest bardzo wydajny i tym samym zniechęca do zastosowania zamienników tym bardziej, że koszt wydruku z samego tonera sięga nieco 2 groszy netto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *