Lexmark XM1246

(6 opinii klienta)

Producent: Stan:
Szybkie i oszczędne urządzenie wielofunkcyjne z drukarką, kopiarką, skanerem i faksem. Drukuje aż do 44 stron na minutę.  Wyposażone zostało w materiały eksploatacyjne o długiej żywotności. Dzięki  najnowocześniejszej elektronice umożliwia wykonywanie dużych zadań w krótkim czasie.  Wytrzymała konstrukcja pozwala na długą pracę.

Dostępność tonerów o wydajności aż 21 000 daje ogromne oszczędności zniechęcające do stosowania zamienników. W wyposażeniu toner na 6000 stron.

Urządzenie posiada dwa podajniki papieru, w tym jeden zamknięty. Podajnik ręczny obsłuży recepty, koperty i inne nietypowego kształtu materiały, na których zechcesz wydrukować swoje prace.

 

W ofercie już od
39 zł netto/msc.

Dostępne

Dla małych i średnich biur
Bonusy
Wielostanowiskowa
48 miesięcy gwarancji*

×

  Otrzymaj ofertę na wybrane urządzenie


  Wyślij wiadomość lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Nasz numer telefonu: (+48) 52 3461306.

  Opis

  Opis produktu

   

  Pierwsza strona w niecałe 6 sek. do tego 44 strony na minutę czynią z XM1246 sprinterem w swojej klasie. Urządzenie  jest kompaktowe i szybkie. Do tego opcjonalny zasobnik na 550 arkuszy pozwalają na zwiększenie wydajności. Z urządzeniem otrzymujesz startowy toner w technologii Unison™ zapewniający wydruk 6000 stron, a każdy kolejny o bardzo wysokiej wydajności do 21 000 stron. Rozbudowa o opcjonalny podajnik papieru, który zwiększa pojemność wejściową do 900 arkuszy jest prosta i szybka. Dzięki temu możesz  drukować więcej i mieć krótsze przestoje.

  XM1246 mierzy zaledwie 441mm wysokości x 428mm szerokości x 510mm głębokości - wymiary klasy biznes pozwalające dopasować się do małych biur i gabinetów. Automatyczne drukowanie dwustronne stanowi standard. Urządzenie wyposażono w tryby oszczędzania energii, które wspierają klasyfikację EPEAT® Silver i certyfikację ENERGY STAR®. Program zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych Lexmarka (LCCP) i program zbierania zużytych urządzeń Lexmarka (LECP) minimalizują zużycie odpadów i wspierają recykling (dostępność różni się w zależności od kraju).

  Dzięki stalowej ramie i trwałemu modułowi utrwalania druku Lexmark XM1246 została opracowana, by długo służyć. Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi.

  TANIA EKSPLOATACJA

  Domeną urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek Lexmark, a szczególnie oferowanych tutaj modeli dedykowanych dla firm jest bardzo tania eksploatacja. Jest tak bardzo opłacalna, że nie warto stosować zamienników, czy regeneracji. Zapytaj nas o ceny tonerów dla firm.

   

  LEXMARK JEST EKO

  W cenie oferujemy program zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych Lexmarka (LCCP) i program zbierania zużytych urządzeń Lexmarka (LECP) minimalizują zużycie odpadów i wspierają recykling.

  LEXMARK JEST BEZPIECZNY

  Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi.

  Dane techniczne

  Prędkość druku 44 stron / min.
  Obsługiwane formaty A4, A5, A6, koperty
  Rozdzielczość 1200 x 1200 dpi
  Złącza USB, LAN
  Wydajność miesięczna Do 15 000 stron / msc.
  Podajniki papieru Dwa: 250 + 100 arkuszy
  Pojemność papieru standardowa 350 arkuszy
  Pojemność papieru z opcjami 900 arkuszy
  Pamięć standardowa/max 2048 MB
  Inne Automatyczny duplex, małe gabaryty
  Możliwe opcje Kasety na 250 oraz 550 arkuszy, szafka obrotowa, WiFi
  Gwarancja 48 miesięcy

  Do pobrania

  Opinie

  Używałeś już tego produktu?

  Pomóż innym w wyborze

  5,0
  Na podstawie 6 recenzji
  5 gwiazdek
  100%
  4 gwiazdki
  0%
  3 gwiazdki
  0%
  2 gwiazdki
  0%
  1 gwiazdka
  0%
  1. Marcin

   Użytkownicy zadowoleni, więc dział IT również 🙂 Działa jak należy.

  2. Anonim

   Drukarka super. Jakość wydruku jest bardzo dobra. Możliwość wykorzystywania sieciowo , wiele możliwości drukowania, kopiowania, skanowania. Intuicyjny panel sterowniczy.Drukarka idealnie nadaje się do wykorzystywania w biurze. Polecam z czystym sumieniem.

  3. JK

   Wszystkomające. Nasz szpital najmuje ten model do wielu biur. Obsługa zawsze OK.

  4. Krzysztof

   Jak dla mnie drukarka posiada same superlatywy. Szybko drukuje, wg. mnie zużywa mało tonera. Jakość wydruku jest bardzo dobra. Możliwość wykorzystywania sieciowo , skanowanie na wskazany zasób sieciowy i wiele innych cennych możliwości. Drukarka idealnie nadaje się do wykorzystywania w biurze. Także mogę ją z czystym sumieniem polecić każdemu kto ceni sobie komfort i jakość.

  5. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Westalka”

   Bdb. sprzęt do pracy w biurze. U nas pracuje w niewielkiej sieci umożliwiającej korzystanie z niej wszystkim pracownikom. Zwracam uwagę szczególnie na centrum skanowania, z którego najczęściej korzysta dział techniczny. szybkość a przede wszystkim możliwość jednoczesnego dwustronnego skanowania pozwala w mgnieniu oka zdygitalizować wielostronne dokumenty i przesłać pod wskazany na urządzeniu adres w lokalnej sieci. Sprzęt ze wszech stron godny polecenia. Pełna satysfakcja

  Dodaj opinię

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Anuluj