Kiedy nagle Twój sprzęt zawodzi, czy nawet zupełnie odmówił posłuszeństwa zostaje mało czasu na pozyskanie nowego. Zastanawiasz się nad tym ile wydać i na co. Ofert w internecie jest bardzo dużo, są tanie, drogie, urządzenia duże i małe. Pytanie, które spełni Twoje potrzeby.
Mamy kilka dróg i zwykle to drogi na skróty. Szybka decyzja i kupujesz tanią drukarkę na podstawie danych ze strony www, czy katalogu, który znalazłeś lub dostarczył go lokalny dostawca. To niewiele wniesie. Niebezpieczeństwo nietrafnego wyboru jest bardzo duże, a zwrot niemożliwy. Rodzi się też wiele zagrożenień, których się nie spodziewasz: np. wysokie koszty eksploatacji, serwis w ramach DoorToDoor, brak dostępnych opcji jeśli w standardzie okazało się, że ich brak.

Powiedz: sprawdzam!

Możesz powiedzieć to w ramach programu DEMO. Skontaktuj się z nami, wybierz ofertę, którą wspólnie z Tobą dopasujemy do potrzeb, a my przywieziemy sprzęt, wdrożymy, przeszkolimy i zostawimy go na 2-4 tygodnie. Zawsze bedzie to sprzęt nowy ! Jeśli urządzenie się sprawdzi może u Ciebie zostać w ramach przedstawionej oferty! Jeśli okaże się, że sprzęt nie sprzyja potrzebom to udostępnimy inne urządzenie i czas DEMO rozpoczyna się od początku. Sprawdzałeś kiedyś lepiej ?


" Dostawca zainstalował sprzęt w ramach programu DEMO. Niestety wybraliśmy niewłaściwą drukarkę, a w zasadzie zapomnieliśmy o drukowaniu w kolorze. Następnego dnia zmienili sprzęt na kolor. Już po 2 dniach wiedzieliśmy, że nasza nowa "koleżanka" zostanie z nami. Bez DEMO, byłyby kłopoty, uff... "

Dla kogo program DEMO ?

W zasadzie dla każdego Klienta, który chce wypożyczyć (wynająć) od nas sprzęt na rok, dwa, czy dłużej, a urządzenie będzie zlokalizowane w województwie kujawsko-pomorskim. Musisz pamiętać, że taka forma pozyskania daje dodatkowy atut - jeśli po kilku miesiącach okaże się, że sprzęt powinien być szybszy, mieć więcej funkcji, kolor itp. to zawsze możesz go zmienić na inny !

Zobacz ofertę demonstracyjną dla Twojej firmy, czy urzędu!