Oferta demonstracyjna DEMO – mówisz sprawdzam!

Masz kłopot z dobraniem optymalnego urządzenia wielofunkcyjnego, drukarki, czy skanera? Zainteresuje Cię oferta demonstracyjna, która pozwoli wybrać właściwe urządzenie.

Kiedy nagle Twój sprzęt zawodzi, czy nawet zupełnie odmówił posłuszeństwa zostaje mało czasu na pozyskanie nowego. Zastanawiasz się nad tym ile wydać i na co. Ofert w internecie jest bardzo dużo, są tanie, drogie, urządzenia duże i małe. Pytanie, które spełni Twoje potrzeby.
Mamy kilka dróg i zwykle to drogi na skróty. Szybka decyzja i kupujesz tanią drukarkę na podstawie danych ze strony www, czy katalogu, który znalazłeś lub dostarczył go lokalny dostawca. To niewiele wniesie. Niebezpieczeństwo nietrafnego wyboru jest bardzo duże, a zwrot niemożliwy. Rodzi się też wiele zagrożeń, których się nie spodziewasz: np. wysokie koszty eksploatacji, serwis w ramach DoorToDoor, brak dostępnych opcji jeśli w standardzie okazało się, że ich brak.

Powiedz: sprawdzam!

Możesz powiedzieć to w ramach programu DEMO. Skontaktuj się z nami, wybierz ofertę, którą wspólnie z Tobą dopasujemy do potrzeb, a my przywieziemy sprzęt, wdrożymy, przeszkolimy i zostawimy go na 2-4 tygodnie. Zawsze będzie to sprzęt nowy! Jeśli urządzenie się sprawdzi może u Ciebie zostać w ramach przedstawionej oferty! Jeśli okaże się, że sprzęt nie sprzyja potrzebom to udostępnimy inne urządzenie i czas DEMO rozpoczyna się od początku. Sprawdzałeś kiedyś lepiej?

Dla kogo program DEMO ?

W zasadzie dla każdego Klienta, który chce wypożyczyć (wynająć) od nas sprzęt na rok, dwa, czy dłużej, a urządzenie będzie zlokalizowane w województwie kujawsko-pomorskim. Musisz pamiętać, że taka forma pozyskania daje dodatkowy atut – jeśli po kilku miesiącach okaże się, że sprzęt powinien być szybszy, mieć więcej funkcji, kolor itp. to zawsze możesz go zmienić na inny !