Wielofunkcyjnie i w kolorze – SHARP MX-2651

Drukowanie w kolorze, kopiowanie, skanowanie, faksowanie, archiwizacja dokumentów – możesz uzyskać te wszystkie funkcje w urządzeniu, które charakteryzuje się bezawaryjnością na najwyższym poziomie, ultra tanią eksploatacją i świetną ceną czy przy zakupie, czy dzierżawie/najmie.

 

  • Szybkość urządzenia: 26 / min.
  • Format papieru: A3 / A4 / A5 oraz SRA3
  • Drukarka sieciowa dla grup osób
  • Obsługiwane systemy: Windows, Mac OS, Linux
  • Wydajność tonera BK: 40 000 stron
  • Wydajność tonera CMY: 24 000 stron

 

Jeśli jesteś wymagającym Klientem, który potrzebuje wydruków w formacie A3 w kolorze, o wysokiej jakości, ten model na pewno sprawdzi się w Twojej firmie. Jak wiadomo, Japończycy przykładają wagę do dużej precyzyjności, dbają o każdy szczegół, dlatego Sharp odpowiada na wysokie wymagania swoich Klientów, oraz daje swoją absolutnie wysoką bezawaryjność.

Na pierwszy rzut oka możemy zauważyć 10,1-calowy panel dotykowy LCD, dzięki któremu poruszanie się po nim jest proste, intuicyjne, wystarczy delikatny dotyk by go pobudzić, a otwierają się potrzebne nam duże ikony.

Prędkość drukowania urządzeń A3 w firmie mieści się zazwyczaj w widełkach między 20 a 30 stron na minutę. Sharp MX-2651 wpisuje się dokładnie w te potrzeby biur i realizuje wydruki w kolorze z efektem WOW. Świetnie zrealizuje wydruki projektów, zdjęć, dyplomów, czy kart menu w restauracjach i hotelach, które chcą mieć specjalną propozycję na podstawowym i grubszym papierze o śliskiej powierzchni.

Sharp gwarantuje i wykorzystuje najnowszą energooszczędną technologię, dzięki temu możesz obniżyć koszty w wielu zakresach: energetycznym – krótszy czas nagrzewania, ekonomii wydruku – tonery o wielkich pojemnościach, a to wszystko by zadbać o środowisko, które nas otacza. Co warto kolejny raz podkreślić to bezawaryjność – to właśnie rzecz, która pozwoli użytkownikom korzystać ze sprzętu przez bardzo długie lata bez konieczności wymiany urządzenia na nowe co znowu jest dowodem na ekologię.

Co najbardziej może zaskoczyć w urządzeniu? Wysokowydajne tonery. Pojemne zbiorniki na toner są niezwykle tanie, ale tutaj Sharp zrobił jeszcze jedną rzecz, która spowoduje, że ekonomia i ekologia są równie ważne jak bezawaryjność. W tym modelu nie ma możliwości wymiany tonera kiedy został choć 1%. Jak to możliwe? Dopiero zużyte w 100% tonery możesz wymienić. Na pulpicie pojawi się wyraźny komunikat informujący o potrzebie wymiany, a po otworzeniu przedniej obudowy mechanizm sam wysunie tobie toner. Jeśli jest choć odrobina tonera nie wyjmiesz go samodzielnie. Tak unikniesz marnotrawienia materiałów eksploatacyjnych!

Sharp MX-2651 może mieć zainstalowaną ogromną liczbę opcji dodatkowych by sprostać większym grupom użytkowników. Rozszerzenia te oferują wykończanie wydruków, zszywanie w broszury, dziurkowanie, a pojemność papieru można rozbudować do pojemności 2 100 arkuszy. Można by napisać dużo więcej, ale to już w kolejnej recenzji.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *