Lexmark M1246

(2 opinie klienta)

Producent: Stan:
Drukarka polecana dla jednego użytkownika jak i małej grupy by osiągnąć sukces bez przekraczania budżetu. Drukarka laserowa Lexmark M1246 wyposażone w dwurdzeniowy procesor 1 GHz oferuje druk z prędkością 44 stron na minutę i podajnikami papieru na 350 arkuszy w standardzie. Posiada wygodny, 6-centymetrowy wyświetlacz LCD.

Zaletą jest załączony toner o wydajności aż 5000 stron, kolejny który zakupisz wydrukuje 21 000 stron co pozwala na wykonywanie dużych zadań i zmniejszają liczbę przerw w pracy. Do tego masz zagwarantowaną najlepszą jakość wydruku, zwiększone bezpieczeństwo oraz niższy pobór mocy.

 

W ofercie powitalnej już od 29 zł netto/msc.

Dostępne

Dla małych i średnich biur
Bonusy
Stanowiskowa
48 miesięcy gwarancji*

×

  Otrzymaj ofertę na wybrane urządzenie


  Wyślij wiadomość lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Nasz numer telefonu: (+48) 52 3461306.

  Opis

  Opis produktu

   

  Drukuj dowolne dokumenty w dowolnym rozmiarze. Wbudowaną tacę na papier można dostosować do różnych formatów — od A6 do A4 — a podajnik uniwersalny na 100 arkuszy także do mniejszych nośników i kopert, dzięki czemu jest więcej możliwości projektowania i drukowania. punkcie pomiędzy nimi. Niektóre drukarki laserowe mają problemy z drukowaniem czytelnego tekstu w kolorze szarym. Urządzenie M1246 do nich nie należy. Innowacyjna technologia obramowywania czcionek sprawia, że nawet najmniejszy szary tekst jest wyraźny i czytelny.

  Nie zmarnuj ani jednego wata — funkcje zarządzania zasilaniem zmniejszają zużycie energii przez drukarkę zarówno podczas działania, jak i w trybie snu. Niższa temperatura utrwalania i automatyczne zarządzanie rdzeniami procesora w zależności od wielkości zadania umożliwiają spełnienie rygorystycznych wymogów standardu ENERGY STAR 2.0. To oznacza zysk dla naszej planety i dla Twojego budżetu. Drukowanie czarno-białe z szybkością do 44 stron na minutę oraz standardowe drukowanie dwustronne w rozsądnej cenie. Trwałe podzespoły o długiej żywotności zmniejszają koszty konserwacji urządzenia. Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest dla nas bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi. Z tego powodu organizacja Keypoint Intelligence — Buyers Lab wyróżniła Lexmarka prestiżową nagrodą BLI PaceSetter w kategorii bezpieczeństwa przetwarzania obrazów dokumentów***. Ten produkt Lexmarka zapewnia również zgodność z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (GDPR).

  Wytrzymałe i niezawodne produkty wielofunkcyjne Lexmarka i mogą pracować wszędzie, tak na sali sprzedaży jak i w magazynie, praktycznie bezobsługowo. Podzespoły o długiej żywotności, tonery handlowe o wydajności do 21 000 stron oraz maksymalna pojemność podajników wynosząca 2000 stron zapewniają długą pracę urządzenia.

   

  Dane techniczne

  Prędkość druku 44 strony / min.
  Obsługiwane formaty A4, A5, A6, koperty
  Złącza USB, LAN
  Wydajność miesięczna Do 8 000 stron / msc.
  Podajniki papieru Dwa: 250 + 100 arkuszy
  Pojemność papieru standardowa 350 arkuszy
  Pojemność papieru z opcjami 2000 arkuszy
  Pamięć standardowa/max 512 MB
  Twardy dysk Niedostępny
  Inne Automatyczny duplex, małe gabaryty
  Możliwe opcje Kaseta na 250, 550 arkuszy, kaseta z zamkiem, szafka obrotowa

  Do pobrania

  Opinie

  Używałeś już tego produktu?

  Pomóż innym w wyborze

  5,0
  Na podstawie 2 recenzji
  5 gwiazdek
  100%
  4 gwiazdki
  0%
  3 gwiazdki
  0%
  2 gwiazdki
  0%
  1 gwiazdka
  0%
  1. Marcin

   Działają bezproblemowo już długi czas.

  2. Westalka

   Mała i szybka „maszynka”. Bardzo wydajny toner. Bez problemu pracuje w sieci, dzięki kontroli online ze strony Biuromaxu nie muszę się martwić o konserwację czy zbliżający się koniec tonera. Gorąco polecam

  Dodaj opinię

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Anuluj