Lexmark M1246

(7 opinii klienta)

Producent: Stan:
Drukarka polecana dla jednego użytkownika jak i małej grupy by osiągnąć sukces bez przekraczania budżetu. Drukarka laserowa Lexmark M1246 wyposażone w dwurdzeniowy procesor 1 GHz oferuje druk z prędkością 44 stron na minutę i podajnikami papieru na 350 arkuszy w standardzie. Posiada wygodny, 6-centymetrowy wyświetlacz LCD.

Zaletą jest załączony toner o wydajności aż 5000 stron, kolejny który zakupisz wydrukuje 21 000 stron co pozwala na wykonywanie dużych zadań i zmniejszają liczbę przerw w pracy. Do tego masz zagwarantowaną najlepszą jakość wydruku, zwiększone bezpieczeństwo oraz niższy pobór mocy.

 

W ofercie już od
41 zł netto/msc.

 

Dostępne

Dla małych i średnich biur
Wybierz swoje bonusy
 Małe, średnie nakłady
 Sprzedaż lub dzierżawa
urządzenia wielofunkcyjne a3  Podobne produkty

×

  Otrzymaj ofertę na wybrane urządzenie


  Wyślij wiadomość lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Nasz numer telefonu: (+48) 52 3461306.

  Opis

  Opis produktu

  Drukuj dowolne dokumenty w dowolnym rozmiarze. Wbudowaną tacę na papier można dostosować do różnych formatów — od A6 do A4 — a podajnik uniwersalny na 100 arkuszy także do mniejszych nośników i kopert, dzięki czemu jest więcej możliwości projektowania i drukowania. punkcie pomiędzy nimi. Niektóre drukarki laserowe mają problemy z drukowaniem czytelnego tekstu w kolorze szarym. Urządzenie M1246 do nich nie należy. Innowacyjna technologia obramowywania czcionek sprawia, że nawet najmniejszy szary tekst jest wyraźny i czytelny.

  Nie zmarnuj ani jednego wata — funkcje zarządzania zasilaniem zmniejszają zużycie energii przez drukarkę zarówno podczas działania, jak i w trybie snu. Niższa temperatura utrwalania i automatyczne zarządzanie rdzeniami procesora w zależności od wielkości zadania umożliwiają spełnienie rygorystycznych wymogów standardu ENERGY STAR 2.0. To oznacza zysk dla naszej planety i dla Twojego budżetu. Drukowanie czarno-białe z szybkością do 44 stron na minutę oraz standardowe drukowanie dwustronne w rozsądnej cenie. Trwałe podzespoły o długiej żywotności zmniejszają koszty konserwacji urządzenia. Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest dla nas bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi. Z tego powodu organizacja Keypoint Intelligence — Buyers Lab wyróżniła Lexmarka prestiżową nagrodą BLI PaceSetter w kategorii bezpieczeństwa przetwarzania obrazów dokumentów***. Ten produkt Lexmarka zapewnia również zgodność z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (GDPR).

  Wytrzymałe i niezawodne produkty wielofunkcyjne Lexmarka i mogą pracować wszędzie, tak na sali sprzedaży jak i w magazynie, praktycznie bezobsługowo. Podzespoły o długiej żywotności, tonery handlowe o wydajności do 21 000 stron oraz maksymalna pojemność podajników wynosząca 2000 stron zapewniają długą pracę urządzenia.

  Image

  BARDZO TANIA EKSPLOATACJA

  Stosowanie tonerów oryginalnych Lexmark w tym modelu jest tak bardzo opłacalne, że nie warto stosować zamienników, czy regeneracji. Zapytaj nas o ceny tonerów dla firm i zyskaj specjalne rabaty nawet do 50%.

  Image

  GWARANCJA 48 miesięcy +

  Urządzenie posiada 48 miesięcy gwarancji, gdzie usługi są realizowane w miejscu eksploatacji lub w centrum serwisu naszej firmy w ciągu 48h, lub następnego dnia roboczego. Potrzebujesz dodatkowej gwarancji? Daj znać rozszerzymy ją dla Ciebie.

  Image

  BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

  Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi.

  Image

  EKOLOGIA NA KAŻDYM ETAPIE

  W cenie oferujemy program zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych Lexmarka (LCCP) i program zbierania zużytych urządzeń Lexmarka (LECP), które minimalizują ilość odpadów i wspierają recykling.

  Image

  AKTUALNE BONUSY

  Urządzenie dostępne w ramach oferty powitalnej oraz w abonamencie z darmowym pakietem wydruków - zapraszamy do kontaktu. Najlepsze rabaty otrzymasz w naszym salonie!

  Dane techniczne

  Prędkość druku czarny: 44 str./min.
  Funkcje główne drukowanie
  Rodzaj druku laserowy
  Kolor drukowania czarny
  Obsługiwane formaty A4, A5, A6, koperty
  Panel użytkownika kolorowy, 2,4 cala
  Rozdzielczość 1200 x 1200 dpi
  Złącza USB, sieć LAN 10/100/1000
  Wydajność miesięczna do 8 000 stron
  Podajniki papieru dwa: 250 + 100 arkuszy
  Pojemność papieru z opcjami 2000 arkuszy
  Pamięć standardowa/max 512 MB / 512 MB
  Twardy dysk niedostępny
  Tonery startowe na 5 000 stron
  Tonery czarny na 21 000 stron
  Inne automatyczny druk dwustronny – duplex, podajnik kopert
  Możliwe opcje podajniki papieru na 250 i 550 arkuszy również zamykane na klucz, WIFI, regulowany stojak, szafka/podstawa
  Gwarancja 48 miesięcy

  Karta produktu

  7 opinii dla Lexmark M1246

  1. Westalka

   Mała i szybka „maszynka”. Bardzo wydajny toner. Bez problemu pracuje w sieci, dzięki kontroli online ze strony Biuromaxu nie muszę się martwić o konserwację czy zbliżający się koniec tonera. Gorąco polecam

  2. Marcin

   Działają bezproblemowo już długi czas.

  3. Jerzy

   Polecam

  4. Magda, SpółdzielniaM

   Drukarka na 5! Wydrukowane dokumenty są wysokiej jakości. Urządzenie jest szybkie i bezawaryjne.

  5. Daniel C.

   Bardzo dobre urządzenie. Zaletą jego jest niewątpliwie szybkość, jakość wydruku oraz kompaktowy wymiar, który był dla nas istotny ze względu na małą ilość miejsca w biurze. Zdecydowanie jest to sprzęt godny polecenia!

  6. Artur Gołata – Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani

   Wydajne, szybkie, dobre!

  7. SZefler

   Super drukarka

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *