www
Oferujemy 3 rodzaje stron www. Zawsze staramy się dopasować do twojej działalności - dokładnie analizujemy potrzeby i je realizujemy. Każda strona jest przez nas administrowana. Pomagamy w zakupie domeny (adresu www), organizujemy jej lokalizację w sieci i podstawowe pozycjonowanie - usługa jest kompleksowa.Strona www tzw. OnePage. Jest doskonałym rozwiązaniem na potrzeby małej firmy, warsztatu, gabinetu, czy usług. Będzie świetnie prezentować się w komputerze, na tablecie, a co najważniejsze w komórce. Na życzenie Klienta realizujemy zmiany w ciągu max 24h.

Strona www, klasyczna strona z podstronami dopasowana do Klientów, którzy nie oczekują na niej częstych zmian. Materiał do prezentacji może być rozbudowany, zawiera szerokie przedstawienie firmy, jej ofertę, usługi, doświadcznie, również cennik i bogate możliwości kontaktu. Jest responsywna: czyli będzie świetnie prezentować się w komputerze, na tablecie i komórce.

Strona www - serwis z cms. Taka strona to już duża platforma, która służy do codziennej komunikacji i wymiany informacji z innymi. Jest zarządzana naszym autorskim CMS'em - narzędziem do nanoszenia na niej zmian, które jeśli tego oczekujesz możemy rozbudować o dodatkowe narzędzia. Zawiera bazę danych, zawierającą niezbędne informacje i ułatwiającą ich przetwarzanie.
Entelli/cms

Dla naszych największych serwisów opracowaliśmy autorski system zarządzania dużymi stronami www.

Łatwość zmian, różne poziomy uprawnień, poziom akceptacji, archiwizacja zmian, różne możliwości przesyłania załączników, automatyka ładowania tabel i wiele innych możliwości.
Możesz zainwestować
lub płacić miesięcznie
zapraszamy na demonstrację
NIP 967-09-83-305
Kapitał zakładowy: 100.000 PLN
Zarząd Spółki: Bogdan Balcer, Arkadiusz Balcer, Edyta Balcer

Wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy XIII Wydział Gospodarczy KRS 0000030384
PW
"BIUROMAX-BALCER"
Sp. z o. o.

ul. Jagiellońska 103,
85-027 Bydgoszcz, Polska
(c) 2016 Biuromax-Balcer - All rights reserved
Infolinia: 801 000 208
Sekretariat: 52 / 346 1306
Tel. działu handlowego: 52 / 346 1528, 52 / 346 0165
Serwis: 52 / 346 1237

Sekretariat: sekretariat@biuromax-balcer.pl
Dział Handlowy: handlowy@biuromax-balcer.pl
Serwis: serwis@biuromax-balcer.pl