logo Biuromax-Balcer
audyt druku idea

Audyt druku, czyli środowiska przetwarzania dokumentów

Jeśli w Twojej firmie lub urzędzie zawodzą drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, faxy, skanery i są często naprawiane, koszty eksploatacji są zbyt wysokie i trzeba było stosować zamienniki - zapewne chcesz zmian na lepsze, ale nie wiesz jak! Wiemy jak zmienić tą sytuację, jak odciążyć Twoich pracowników administracyjnych i informatyków od problematyki, obniżyć koszty. Poprzez audyt druku wsparliśmy już sukces niemal 100 podmiotów gospodarczych i urzędów.

Czym jest audyt druku ?

To kilkuetapowy proces, który w bardzo obrazowy i przyjazny Klientowi sposób pozwoli na zbudowanie optymalnego środowiska wspierającego Twoją firmę. Nasze autorskie rozwiązanie, które realizujemy już 12 lat nazywamy OneStepProfit|suite+ i jest kwintesencją naszej 23-letniej działalności. Za każdym razem kiedy tworzymy rozwiązanie budujemy kolejną podporę dla biznesu Klienta. OneStepProfit|suite+ to zawsze przemyślane i dokładnie zaprojektowane działanie, bo jego punktem wyjścia jest wielozakresowy, graficznie opisany audyt - badanie dzięki, któremu poznajemy dokładnie Twój biznes, potrzeby, sukcesy i bolączki, ale przede wszystkim Twoje cele.

Twoje cele na początek - etap I

Cele audytu wynikają z ankiety, którą łatwo wypełnisz i nadasz kierunek naszym działaniom. Z naszego doświadczenia wynika, że cele są dość powtarzalne, dlatego w ankiecie określisz nam cyfrą jak bardzo zależy Tobie na osiągnięciu około 20 różnych celów. Niektóre z nich to:

- radykalna redukcja kosztów,
- odciążenie pracowników od spraw dotyczących sprzętu,
- odciążenie informatyków,
- wsparcie przewagi nad Twoją konkurencją,
- optymalizacja sprzętu,
- diagnostyka techniczna,
- ocena ekonomiczna,
- ekologia i zdrowie - NOWOŚĆ,
- podniesienie bezpieczeństwa IT.

Wiemy, ze każda firma jest inna więc zawsze możesz dopisać własne. Po tym etapie będziemy pracować już razem, a zaczniemy od omówienia tego co mamy dla Ciebie osiągnąć.

audyt drukarek etapy

A teraz dwa badania - etap II

Zespół auditorów to para osób, które merytorycznie i technicznie zbadają Twoje środowisko pracy, wszystkie drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, faxy, skanery, sposób ich wykorzystania i administrowania itd. Poznają potrzeby pracowników. Diagnostyka techniczna sprzętu, sposób wykorzystania to ważne rzeczy, tak jak realizowany na sprzęcie nakład. Skupieni jesteśmy wtedy na Twoich celach. Chwila pracy z administratorem, informatykiem i księgową i już mamy zestaw do analityki. Teraz będziemy pracować poza Twoim biurem.

Analityka, komentarz i projekt - etap III

Zespół auditorów i analityków pracuje teraz intensywnie na danych, zajmie im to nawet kilka dni w zależności jak duża jest Twoja firma czy urząd. Stworzyliśmy własne narzędzia informatyczne, by unikać błędów i wspólnie pracować na danych. Wszystkie wnioski będą posiadały komentarz, a ich kwintesencją będzie ROZWIĄZANIE w formie bardzo obrazowago projektu. Ważnym elementem jest porównanie sytuacji z badania i rozwiązania, które bazuje na Twoich celach - wykorzystamy naszą wiedzę opartą na niemal 100 audytach, doświadczenie i narzędzia z naszej oferty. Gotowy projekt będzie skonsultowany z kluczowymi osobami Klienta i ostatecznie wykończony.

Czas na prezentację - etap nieostatni

To już niemal finał naszej pracy, zaprezentujemy teraz nasze działania ukierunkowane na Twoje cele. Jesteś już o krok by je zrealizować. Otrzymujesz wyniki i projekt, którego wdrożenie zrealizuje cele. Otrzymasz od nas zaproszenie do współpracy na unikalnych dla Ciebie warunkach. Będzie to rodzaj oferty, która bazuje na wszystkich pracach, które dla Ciebie zrealizowaliśmy, czasem wspólnie z Tobą, więc masz w tym swój udział. To już koniec audytu, teraz decyzja jest po Twojej stronie. Po niej wdrożymy ostatni etap - zrealizujemy Twoje cele.

Ze zrealizowanych audytów wynika, że 98% zostało wdrożonych, a Klienci współpracują z nami o dziś. Zapraszamy do grona tych, których sukces wsparliśmy. Skontaktuj się z nami teraz!

Mamy dla Ciebie blog

Rób swoje, czyli partner w biznesie. To wstęp żeby zrozumieć po co w ogóle audyt. Jasnym jest, że chcesz obniżyć koszty i spowodować, by Twój biznes był wydajniejszy, komfortowy. Czy to jednak wszystko? Spójrz, czy nie zacząć od kluczowej sprawy: partnerstwa w biznesie. Zaufany dostawca usług, rozwiązań to połowa sukcesu. Warto powierzyć swoje środowisko biurowe, temu kto zrealizował wiele audytów i swoim szerokim, ultra szybkim zapleczem i bogatymi kompetencjami obsługuje wiele środowisk Klientów !
Poczytasz o tym na naszym blogu !

Statystyki naszych audytów

Dokumenty w biurze

Wdrożenia projektów

Sprzęt dla dokumentów

Kompetentny Serwis